Dlaczego kobiety odchodzą od mężczyzn. Co sprawia, że kobiety odchodzą mimo, że wszystko dobrze się układa.

Pewnie zastanawiałeś się nie raz, co zrobić, by Twoja kobieta była z Tobą szczęśliwa i nie widziała nikogo poza Tobą.  Dlaczego mimo dobrych relacji zdarza się, że partnerka znika bez słowa. Wtedy pojawiają się pytania, czy znalazła sobie innego faceta, co było powodem, dlaczego tak szybko i bez wytłumaczenia. Zatem dlaczego, kobiety odchodzą od mężczyzn.

 

Kilka powodów

Nigdy nie jest tak, że kobieta odkochuje się w ciągu minuty i wykreśla Cię ze swojego życia. Mężczyźni nie zdają sobie sprawy, jak często kobiety czują się zaniedbane. Że nie pomagasz jej w domu, że nie spędzasz z nią wystarczająco dużo czasu. Kobiety takie sygnały odczuwają znacznie bardziej niż mężczyźni. Kobiety nie mówią w prost o swoich odczuciach, dlatego powinniśmy poświęcać im więcej uwagi i zrozumienia. W skrajnych przypadkach jeśli nie pomaga rozmowa warto rozważyć kontrole nad telefonem. Czasami to jedyny sposób aby dowiedzieć się prawdy i przestać się zadręczać.

Inny mężczyzna (zdrada)

Nigdy nie jest tak, że kobiety odchodzą do innych mężczyzn nawet gdy wasz związek jest idealny. Dzieję się tak w naprawdę rzadkich przypadkach, np. Miłość od pierwszego wejrzenia. Nam mężczyzną, może się wydawać, że wszystko się układa i jest idealnie, jednak gdyby tak było, na pewno nie szukałaby drugiego mężczyzny. Jeśli facet nie zwraca uwagi na szczegóły w związku, nie pielęgnuje go i nie troszczy się o drugą osobę, ktoś inny może wykorzystać tą sytuację i zapewnić to, czego jej brakowało. Jeśli jednak to nie pomaga czasami warto sięgnąć do mniej radykalnych sposobów dotarcia do źródła prawdy, instalując aplikację SpyONE w telefonie partnera.

Rozstanie

Jeśli popełniłeś błąd, a Twoja partnerka Ci wybaczyła, to nie oznacza, że masz prawo popełniać go ponownie. Z każdego sygnału ostrzegawczego powinniśmy wyciągać wnioski i robić wszystko, żeby kobieta widziała poprawę. Jeśli ciągle będziemy zachowywać się tak samo, w końcu dojdzie do tego, że pewnego dnia nie spotkamy się ze zrozumieniem i nie dostaniemy kolejnej szansy. Każdy kolejny to błąd to krok dalej od Ciebie. Rozstanie to proces, podczas którego nie zauważamy sygnałów ostrzegawczych naszych kobiet.

Co zrobić, by zatrzymać ją przy sobie

Przede wszystkim słuchaj swojej wybranki. Nie popełniaj tych samych błędów, poświęcaj jej więcej uwagi i troszcz się o jej potrzeby. Jeśli zdarzy się, że coś pójdzie nie po Twojej myśli, przyznaj się do błędu, szczerze przeproś, kup kwiaty i zapewnij, że więcej się to nie powtórzy. Warto zrozumieć, że kontrola telefonu to nie tylko negatywna strona. Możemy dzięki niej dowiedzieć się co należy poprawić w naszym związku, na co warto zwracać uwagę, a na koniec jak go naprawić i zawsze być o krok do przodu. W tym przypadku SpyONE nie jest złym narzędziem tak jak każdy o nim myśli.

 

Z poważaniem,
Zespół SpyONE™

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *