Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

Odsłuchaj powyższe nagranie, by poznać pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

 1. Wymagany dostęp do urządzenia na których chcemy zainstalować aplikacje SpyONE. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
 2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut).
 3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail.
 4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
 5. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
 6. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android w wersji 4 – 14.
 7. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
 8. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.
 9. Aplikcja nie działa na systeme iOS ( iPhone ).
 10.  Licencje można przedłużać bez konieczności instalacji na nowo programu w czasie jej trwania jak i po zakończeniu.

 

Funkcje aplikacji SpyONE

Nagrywanie połączeń

SpyONE, zarejestruje wychodzące i przychodzące połączenia, nagrywając dwie strony we wszystkich telefonach obsługujących tą funkcję. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa tj. Samsung S8, S8+ A10/ A11 / A15 / A20/A21, A30/A31, A40/41, A50/51, A70/A71, A80/A81 i inne serii A oraz M tj.  M13, M21, M31 jak i wiele modeli telefonów firmy Xiaomi oraz amerykańska firma Motorola, gdzie producent zablokował całkowicie możliwość nagrywania na oprogramowanie Europejskie. Spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu. O większości informacji dotyczących nagrywania połączeń można przeczytać w załączonych artykułach. Artykuł 1Artykuł 2Artykuł 3.

Podgląd z kamer (kamera główna, kamera front)

Podsłuch telefonu SpyONE, daje możliwość uruchomienia podglądu kamery głównej oraz kamery z przodu smartfona. Dzięki temu, zobaczysz co kontrolowana osoba robi w danym momencie i z kim przebywa. Możesz, także wykonać zdjęcie by uwiecznić daną chwilę.

* Funkcja jest całkowicie niewidoczna dla użytkownika telefonu.

 • UWAGA! Funkcja ta może być niedostępna w urządzeniach firmy Xaiomi.

Oprogramowanie SpyONE z funkcją live – SpyONE All in ONE

Messenger, WhatsApp, Telegram, Signal, TikTok, Gadu-Gadu, Tinder e-maile i inne monitorowanie wiadomości błyskawicznych

SpyOne nadzoruje aplikacje społecznościowe, aby dowiedzieć się, o czym pisze użytkownik telefonu. Za pomocą SpyOne możesz monitorować wiadomości tekstowe Messenger*, TikTok*, WhatsApp*, Signal*, Gadu-Gadu, Kakao, Viber, Line, Hike, Skype, Hangout, Tinder*, Telegram*, Wechat, Snapchat*, Instagram*, Zolo, Kik i e-maile i inne.

Kiedy aplikacja SpyONE, nie pobierze wiadomości:

 1. SpyOne, może nie pobrać wszystkich danych wtedy, gdy rozmowa prowadzona jest bardzo szybko i wymiana zdań prowadzona jest w jednym ciągu.
 2. SpyOne nie pobierze, także wiadomości, które są  szyfrowane end-to-end. Są to tzw. szyfrowane konwersacje, których przechwycenie jest fizycznie niedostępne.
 3. SpyOne nie pobierze wiadomości, gdy facebook messenger ma wyłączone powiadomienia w telefonie monitorowanym.

SpyOne nie ma możliwości nagrywania połączeń przez Whatsspp, Messenger i innych komunikatorów. Ponieważ są to połączenia szyfrowane VoiP. W niektórych przypadkach nagrywanie może działać, ale nie jest to zależne on programu ale telefonu na którym jest zainstalowany program. Nie dajemy gwarancji na nagrywanie połączeń VoiP.

Dostęp do danych z książki adresowej

SpyOne daje dostęp do książki adresowej telefonu kontrolowanego. Użytkownik ma możliwość zdalnie zobaczyć wszystkie zapisane kontakty. Poznaj szczegółowe informacje danego kontaktu imię, nazwisko oraz nazwę. SpyOne pokaże, także które kontakt są wybierane najczęściej.

Lokalizacja GPS / BTS

SpyOne daje możliwość lokalizacji urządzenia. Dzięki funkcji natychmiastowego namierzania, użytkownik ma możliwość zlokalizować telefon komórkowy. Możesz wyświetlać lokalizację w interaktywnych mapach w czasie rzeczywistym. Możliwe jest otrzymywanie powiadomień, gdy dotrą na miejsce docelowe. Funkcja rysuje pełną ścieżkę GPS telefonu przez cały dzień.

Do prawidłowej lokalizacji wymagany jest włączony moduł GPS w urządzeniu.

Pliki multimedialne

SpyOne przechwytuje każde zdjęcie zrobione telefonem. Zdjęcia które użytkownik zrobił telefonem są zapisywane w panelu. Ponadto użytkownik aplikacji SpyOne, ma możliwość wejścia w pamięć telefonu i odnalezienia katalogu ze wszystkimi, wcześniej zapisanymi zdjęciami.

Historia przeglądanych stron WWW

SpyOne rejestruje wszystkie adresy URL, które odwiedził użytkownik w przeglądarce telefonu komórkowego. Będziesz mógł zobaczyć, na jakie strony internetowe użytkownik wchodził i co ogląda w Internecie przez przeglądarkę Chrome.

Kontrola i blokada aplikacji

Możesz mieć dostęp do informacji która aplikacja jest najczęściej używana w telefonie. SpyOne wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji na telefonie. Pokazuje również, która aplikacja jest częściej używana. Możesz zawsze zablokować wybraną aplikację z pulpitu SpyOne

Zdalne planowanie zdarzeń

SpyOne daje możliwość zaplanowania robienia zdjęć lub nagrania otoczenia. Bardzo istotna cecha programu dzięki której możemy z wyprzedzeniem zaplanować np. nagranie otoczenia w danym dniu oraz czasie.

Textogger

Textlogger zapewnia synchronizację danych w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​jak tylko naciśnięcie klawisza zostanie wykonane na klawiaturze, na docelowym urządzeniu będzie widoczne w panelu sterowania. Funkcja przechwytuje większość tekstu z klawiatury. W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna. Wynika to z polityki firmy Xiaomi która nie daje możliwości przechwytywania klawiatury. UWAGA!!! Nie ma możliwości przechwytywania haseł.

Funkcje na żywo – SpyOne Live Stream

SpyOne daje możliwość uchwycenia w czasie rzeczywistym zdjęcia z przedniego oraz tylnego aparatu  ( podczas rozmowy możemy wykonać zdjęcie z tylnego aparatu aby zobaczyć co dzieje się o toczeniu użytkownika telefonu ) jak i podsłuchu otoczenia na żywo. Możliwe jest uzyskanie natychmiastowej lokalizacji i wiele innych funkcji. Możliwość włączenia Ekranu na żywo – proszę pamiętać, że funkcja działa jak normalne przechwytywanie ekranu. W niektórych telefonach może pojawić się ikonka TV – przechwytywania ekranu. WAŻNE! W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna i nie działać prawidłowo. Wynika to z polityki firmy Xiaomi która nie daje możliwości zdalnego przechwytywania ekranu oraz polityki Google która tą funkcję z w systemie Android 10 wyłączyła – staramy się aby Nasi programiści ominęli tą restrykcję i dołożymy wszelkich starań aby Live Stream działał w przyszłości, o czym poinformujemy na Naszym Blogu. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie odpowiedniego Patcha którego jesteśmy pomysłodawcami. Dzięki tej możliwości można ominąć niedogodności jakie założył na system Android 10 jego producent Google. Panel Online, działa w środowisku systemu Android oraz Windows.

Bezpieczeństwo danych

Dbamy o swoich klientów oraz ich prywatność. Dzięki usłudze Google Authenticator która znajduje się w sekcji zmień hasło na panelu SpyOne, zabezpieczysz swój panel dwuetapową weryfikacją hasła co wprowadza największe możliwe bezpieczeństwo Twoich danych.

Google Authenticator generuje kody weryfikacji dwuetapowej na Twoim telefonie.

Weryfikacja dwuetapowa zapewnia większe bezpieczeństwo Twojego konta SpyONE, ponieważ logowanie wymaga dwóch metod weryfikacji. Oprócz hasła trzeba też podać kod wygenerowany przez aplikację Google Authenticator na telefonie. Dzięki tej opcji nikt oprócz Ciebie nie będzie miał możliwość wejść na konto SpyONE.

Kopia informacji ze Schowka

Teraz możesz monitorować wszystkie teksty skopiowane przez użytkownika . Przydatna opcja jeśli ktoś kopiuje teksty ze stron internetowych i wysyła je dalej w e-mailu bądź na portalu społecznościowym, te zostaną automatycznie przechwycone i dostępne w sekcji schowka na panelu SpyOne.

Funkcje aplikacji SpyONE

Monitoring połączeń telefonicznych

SpyONE, zarejestruje wychodzące i przychodzące połączenia, nagrywając dwie strony we wszystkich telefonach obsługujących tą funkcję. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa tj. Samsung S8, S8+ / A20/A21, A30/A31, A40/41, A50/51, A70/A71, A80/A81 i inne serii A oraz M tj.  M13, M21, M31 jak i wiele modeli telefonów firmy Xiaomi, gdzie producent zablokował całkowicie możliwość nagrywania na oprogramowanie Europejskie. Spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu. O większości informacji dotyczących nagrywania połączeń można przeczytać w załączonych artykułach. Artykuł 1Artykuł 2Artykuł 3.

Podgląd z kamer (kamera główna, kamera front)

Podsłuch telefonu SpyONE, daje możliwość uruchomienia podglądu kamery głównej oraz kamery z przodu smartfona. Dzięki temu, zobaczysz co kontrolowana osoba robi w danym momencie i z kim przebywa. Możesz, także wykonać zdjęcie by uwiecznić daną chwilę.

* Funkcja jest całkowicie niewidoczna dla użytkownika telefonu.

 • UWAGA! Funkcja ta może być niedostępna w urządzeniach firmy Xaiomi.

Oprogramowanie SpyONE z funkcją live – SpyONE All in ONE

Messenger, WhatsApp, Telegram, Signal, TikTok, Gadu-Gadu, Tinder e-maile i inne monitorowanie wiadomości błyskawicznych

SpyOne nadzoruje aplikacje społecznościowe, aby dowiedzieć się, o czym pisze użytkownik telefonu. Za pomocą SpyOne możesz monitorować wiadomości tekstowe Messenger*, TikTok*, WhatsApp*, Signal*, Gadu-Gadu, Kakao, Viber, Line, Hike, Skype, Hangout, Tinder*, Telegram*, Wechat, Snapchat*, Instagram*, Zolo, Kik i e-maile i inne.

Kiedy aplikacja SpyONE, nie pobierze wiadomości:

 1. SpyOne, może nie pobrać wszystkich danych wtedy, gdy rozmowa prowadzona jest bardzo szybko i wymiana zdań prowadzona jest w jednym ciągu.
 2. SpyOne nie pobierze, także wiadomości, które są  szyfrowane end-to-end. Są to tzw. szyfrowane konwersacje, których przechwycenie jest fizycznie niedostępne.
 3. SpyOne nie pobierze wiadomości, gdy facebook messenger ma wyłączone powiadomienia w telefonie monitorowanym.

SpyOne posiada funkcje nagrywania rozmów VoIP, pobierania filmów i zdjęć, natomiast nie wszystkie telefony na to pozwalają.

Dostęp do danych z książki adresowej

SpyOne daje dostęp do książki adresowej telefonu kontrolowanego. Użytkownik ma możliwość zdalnie zobaczyć wszystkie zapisane kontakty. Poznaj szczegółowe informacje danego kontaktu imię, nazwisko oraz nazwę. SpyOne pokaże, także które kontakt są wybierane najczęściej.

Lokalizacja GPS / BTS

SpyOne daje możliwość lokalizacji urządzenia. Dzięki funkcji natychmiastowego namierzania, użytkownik ma możliwość zlokalizować telefon komórkowy. Możesz wyświetlać lokalizację w interaktywnych mapach w czasie rzeczywistym. Możliwe jest otrzymywanie powiadomień, gdy dotrą na miejsce docelowe. Funkcja rysuje pełną ścieżkę GPS telefonu przez cały dzień.

Do prawidłowej lokalizacji wymagany jest włączony moduł GPS w urządzeniu.

Pliki multimedialne

SpyOne przechwytuje każde zdjęcie zrobione telefonem. Zdjęcia które użytkownik zrobił telefonem są zapisywane w panelu. Ponadto użytkownik aplikacji SpyOne, ma możliwość wejścia w pamięć telefonu i odnalezienia katalogu ze wszystkimi, wcześniej zapisanymi zdjęciami.

Historia przeglądanych stron WWW

SpyOne rejestruje wszystkie adresy URL, które odwiedził użytkownik w przeglądarce telefonu komórkowego. Będziesz mógł zobaczyć, na jakie strony internetowe użytkownik wchodził i co ogląda w Internecie przez przeglądarkę Chrome.

Kontrola i blokada aplikacji

Możesz mieć dostęp do informacji która aplikacja jest najczęściej używana w telefonie. SpyOne wyświetla listę wszystkich zainstalowanych aplikacji na telefonie. Pokazuje również, która aplikacja jest częściej używana. Możesz zawsze zablokować wybraną aplikację z pulpitu SpyOne

Zdalne planowanie zdarzeń

SpyOne daje możliwość zaplanowania robienia zdjęć lub nagrania otoczenia. Bardzo istotna cecha programu dzięki której możemy z wyprzedzeniem zaplanować np. nagranie otoczenia w danym dniu oraz czasie.

Textogger

Textlogger zapewnia synchronizację danych w czasie rzeczywistym, co oznacza, że ​​jak tylko naciśnięcie klawisza zostanie wykonane na klawiaturze, na docelowym urządzeniu będzie widoczne w panelu sterowania. Funkcja przechwytuje większość tekstu z klawiatury. W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna. Wynika to z polityki firmy Xiaomi która nie daje możliwości przechwytywania klawiatury. UWAGA!!! Nie ma możliwości przechwytywania haseł.

Funkcje na żywo – SpyOne Live Stream

SpyOne daje możliwość uchwycenia w czasie rzeczywistym zdjęcia z przedniego oraz tylnego aparatu  ( podczas rozmowy możemy wykonać zdjęcie z tylnego aparatu aby zobaczyć co dzieje się o toczeniu użytkownika telefonu ) jak i podsłuchu otoczenia na żywo. Możliwe jest uzyskanie natychmiastowej lokalizacji i wiele innych funkcji. Możliwość włączenia Ekranu na żywo – proszę pamiętać, że funkcja działa jak normalne przechwytywanie ekranu. W niektórych telefonach może pojawić się ikonka TV – przechwytywania ekranu. WAŻNE! W telefonach firmy Xaiomi oraz telefonach opartych na systemie Android 10 ta funkcja może nie być kompatybilna i nie działać prawidłowo. Wynika to z polityki firmy Xiaomi która nie daje możliwości zdalnego przechwytywania ekranu oraz polityki Google która tą funkcję z w systemie Android 10 wyłączyła – staramy się aby Nasi programiści ominęli tą restrykcję i dołożymy wszelkich starań aby Live Stream działał w przyszłości, o czym poinformujemy na Naszym Blogu. Jednym z rozwiązań jest zainstalowanie odpowiedniego Patcha którego jesteśmy pomysłodawcami. Dzięki tej możliwości można ominąć niedogodności jakie założył na system Android 10 jego producent Google. Panel Online, działa w środowisku systemu Android oraz Windows.

Bezpieczeństwo danych

Dbamy o swoich klientów oraz ich prywatność. Dzięki usłudze Google Authenticator która znajduje się w sekcji zmień hasło na panelu SpyOne, zabezpieczysz swój panel dwuetapową weryfikacją hasła co wprowadza największe możliwe bezpieczeństwo Twoich danych.

Google Authenticator generuje kody weryfikacji dwuetapowej na Twoim telefonie.

Weryfikacja dwuetapowa zapewnia większe bezpieczeństwo Twojego konta SpyONE, ponieważ logowanie wymaga dwóch metod weryfikacji. Oprócz hasła trzeba też podać kod wygenerowany przez aplikację Google Authenticator na telefonie. Dzięki tej opcji nikt oprócz Ciebie nie będzie miał możliwość wejść na konto SpyONE.

Kopia informacji ze Schowka

Teraz możesz monitorować wszystkie teksty skopiowane przez użytkownika . Przydatna opcja jeśli ktoś kopiuje teksty ze stron internetowych i wysyła je dalej w e-mailu bądź na portalu społecznościowym, te zostaną automatycznie przechwycone i dostępne w sekcji schowka na panelu SpyOne.