SpyONE

O aplikacji do podsłuchu telefonu

Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

3 proste kroki

Jak działa nasza aplikacja?

#1

Kup licencję SpyONE

Wybierz odpowiedni pakiet SpyONE i dokonaj płatności on-line i sprawdź pocztę e-mail pod kontem instrukcji instalacji.

#2

Zainstaluj aplikację na telefonie

Pobierz SpyONE i zainstaluj aplikacje na telefonie, który chcesz szpiegować.

#3

Rozpocznij śledzenie

Teraz możesz zalogować się do panelu on-line, by rozpocząć monitorowanie połączeń, SMS-ów, lokalizacji GPS, aplikacji i innych czynności wykonywanych na telefonie.

Kontroluj telefon z aplikacją SpyONE

Jesteśmy liderem na rynku oprogramowania do kontroli telefonu komórkowego z systemem Android. Nasze programy, są sprawdzone po każdej aktualizacji systemu. Nie wykrywalne przez wbudowane antywirusy. Nasz zespół, dołoży wszelkich starań, by wyjaśnić Państwu wszystkie zagadnienia związane z podsłuchem telefonu. Przestrzegamy, przed zakupem tanich programów do podsłuchu telefonu. Takie oprogramowania są wykrywane przez antywirusy i posiadają widoczną ikonę aplikacji. Aplikacja SpyONE pozwoli Państwu na pełną kontrolę telefonu 24h na dobę, bez względu na miejsce położenia.

Przeznaczenie oprogramowania

Oprogramowanie przeznaczone wyłącznie do użytku legalnego. Oprogramowanie serwisowe SpyONE jest przeznaczone do monitorowania Twoich dzieci na smartfonie lub innym urządzeniu, którego jesteś właścicielem lub masz odpowiednią zgodę na monitorowanie. Instalowanie oprogramowania do nadzoru na telefonie komórkowym lub innym urządzeniu, którego nie masz prawa monitorować, stanowi naruszenie prawa.

Prawo na ogół wymaga powiadomienia użytkowników/właścicieli urządzenia, że ​​jest ono monitorowane. Naruszenie tego wymogu może skutkować surowymi karami i karnymi nałożonymi na naruszającego. Przed pobraniem, zainstalowaniem i użyciem oprogramowania należy skonsultować się z własnym doradcą prawnym w sprawie legalności korzystania z oprogramowania w sposób, w jaki zamierza się z niego korzystać. Ponosisz pełną odpowiedzialność za ustalenie, że masz prawo do monitorowania urządzenia, na którym zainstalowane jest oprogramowanie. SpyONE nie ponosi odpowiedzialności, jeśli użytkownik zdecyduje się monitorować urządzenie, którego użytkownik nie ma prawa monitorować. SpyONE nie może również udzielać porad prawnych dotyczących korzystania z oprogramowania.