Lider w branży detektywistycznej Podsluchy24.pl stał się globalnym producentem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo. Niosąc chęć pomocy rodzicom, dzieciom czy małżeństwom firma Podsluchy24 stworzyła nowoczesny produkt na miarę XXI wieku – SpyOne™ .

Z MYŚLĄ O BEZPIECZEŃSTWIE

Bezpieczeństwo najbliższych jest sprawą priorytetową, dlatego każdy rodzic powinien zabezpieczyć swoje dziecko jak najlepiej. Dzięki współpracy z pedagogami, psychologami, programistami  i informatykami udało nam się stworzyć wyjątkowy produkt. Miliony użytkowników na całym świecie korzystają z aplikacji SpyOne™ – świadczy to o najwyższej jakości naszego rozwiązania.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA

Najnowsza technologia jaką dysponuje Świat pozwoliła na stworzenie innowacyjnego produktu najwyższej jakości do kontroli telefonu dziecka, małżonka, pracownika czy osoby starszej. SpyOne to doskonałe narzędzie zapewniające bezpieczeństwo. Nasz zespół stworzył przyjazny i intuicyjny panel użytkownika dzięki któremu uzyskasz odpowiedzi na wiele pytań.

Naszym celem jest bezpieczeństwo i kontrola nad urządzeniami cyfrowymi dzieci, partnerów czy pracowników.

SpyOne™ to rozwiązanie pozwalające na kontrolę telefonu w celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym najbliższym. Jesteśmy liderem oprogramowania szpiegowskiego w Europie. Zadowolenie naszych klientów daje nam siłę i motywację do dalszej pracy i rozwijania oprogramowania.


SpyOne™ TEAM

SpyOne™ Team to zespół ludzi, których połączyła jedna pasja. Zespół zrzesza specjalistów z branży programowania, projektowania interfejsów UI/UX, marketingu i reklamy, pedagogów czy socjologów.  Pracują z nami, także światowej klasy detektywi, którzy doskonale znają potrzeby naszych klientów.

Nasi programiści i specjaliści od UI i UX tworzą dla Państwa najlepsze rozwiązania kontrolujące telefon czy komputer z myślą o bezpieczeństwie najbliższych. Nasz zespół to nie tylko informatycy, to także wysokiej klasy pedagodzy, socjolodzy i psycholodzy. Do oddziału w Polsce dołączył słynny policjant Jan “Majami” Fabiańczyk. Na podstawie jego życiorysu powstał film Pitbull Nowe Porządki oraz Pitbull Niebezpieczne Kobiety, reżysera Patryka Vegi.

Ze względu na charakter Naszej pracy biuro może być czynne w różnych godzinach.