Zdrada w małżeństwie – jak złapać oszusta

Współczesne małżeństwa, związki czy pary, mają znacznie większy procent oszustwa, niż ich poprzednicy. Wszystko za sprawą nowoczesnych technologii, które pozwalają szybko nawiązywać znajomości oraz należeć do grup społecznych o podobnych zainteresowaniach itp.  Partnerzy, kontaktując się z nowo poznanymi osobami, często nie zdają sobie sprawy, że wirtualny Świat, oddala ich od realnego. Nowe znajomości potrafią intrygować, budzą coraz większą ciekawość i tworzą wirtualną wieź, do której chętnie wracamy, odbiegając od problemów dnia codziennego.  Postęp technologiczny pozwolił, także na ujawnienie zdradzającego partnera, szybciej niż kiedykolwiek było to możliwe. Wszystko za sprawą aplikacji do monitorowania telefonów komórkowych.

 

Kiedy podejrzenie zdrady, bierze górę nad zdrowym rozsądkiem, jednym z najlepszych, najbezpieczniejszych, a zarazem najprostszych rozwiązań jest oprogramowanie szpiegowskie. Najważniejszym czynnikiem podczas monitorowania telefonu, małżonka jest pozostanie niewykrytym. Jest to najważniejsza rzecz, gdy chcesz złapać niewiernego męża. Nawet gdy Twoje podejrzenia, są błędne, nigdy nie zdradzaj informacji o aplikacji szpiegowskiej. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać ponownie, a drugi raz ten sposób inwigilacji, może być niemożliwy.

Typowe historie związane z podsłuchami na telefon

Znana aktorka Hollywood, Cameron Diaz złapała swojego chłopaka, Ted’a na zdradzie. Wielokrotnie podejrzewała, że jej chłopak, ją zdradza, gdy ten co drugi dzień wracał późno do domu gwiazdy Hollywood. Jednak, Ted miał na wszystko wytłumaczenie, doskonałe alibi, które się pokrywało z informacjami od jego kolegów. Mimo, zapewnień ze strony chłopaka aktora, nadal czuła, że coś jest nie tak. Swojego oszukującego chłopaka, pomogła jej złapać aplikacja szpiegowska, którą zainstalowała na jego smartphonie. Wszystko stało się jasne. Szpieg w telefonie, pozwolił Cameron na odczytanie wszystkich usuniętych sms’ów, odsłuchać nagrane rozmowy telefoniczne, a nawet zlokalizować miejsce spotkać kochanków.

Wśród celebrytów zdrady, wydają się być czymś naturalnym. Co chwila słyszymy o skandalach i  podwójnie prowadzonych życiach przez gwiazdy.
Niestety nie tylko znane osoby dopuszczają się zdrad. Mieszkaniec Krakowa, przedsiębiorca Dominik K. podejrzewał, że jego żona go zdradza. Jak opowiada nam, Marta nieustannie odbierała połączenia, odczytywała wiadomości SMS i prowadziła konwersacje na popularnym komunikatorze Facebook Messenger. Nic nie zwróciłoby jego uwagi, gdyby nie wiadomości i połączenia nocne. Podejrzenie okazało się słuszne, a zainstalowany przez małżonka program szpiegowski był najlepszym rozwiązaniem.

Historii związanych z oszustwami, zdradami, kłamstwami, jest tysiące.

W jaki sposób mogę złapać kłamcę i oszusta?

Podstawową rzeczą jest dostęp do telefonu osoby, którą podejrzewamy o zdradę i możliwość zainstalowania na nim aplikacji szpiegowskiej. Jeśli chcesz mieć pewność, że najbliżsi, którym ufasz, Cię nie zdradzają, najlepszym rozwiązaniem jest wybór oprogramowania takiego jak SpyONE Premium lub All in ONE.

Aplikacja szpiegowska, jest znacznie lepsza niż prywatny detektyw, czy śledzenie swojego męża lub żony na własną rękę. Dzięki takim aplikacją, dowiesz się, wszystkich informacji, bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, co należy zrobić, to mieć na chwilę dostęp do telefonu docelowego, żeby zainstalować na nim aplikację podsłuchową. Dzięki temu, możesz kontrolować telefon z podsłuchem za pomocą swojego telefonu, komputera, czy tabletu. Zdalna kontrola nad informacjami z telefonu małżonka, to najlepsze rozwiązanie by dowiedzieć się o zdradzie. Dzięki podsłuchowi na telefon temu, odczytasz wiadomości tekstowe typu SMS, aplikacja pozwoli, także na wgląd w zdjęcia i filmy, pozwoli nagrywać połączenia telefoniczne, przeglądać historię odwiedzanych stron internetowych i wiele innych funkcji pozwalających uzyskać dowody zdrady.

Jakie funkcje podsłuchu są najlepsze do złapania oszukującego męża lub żony

Obecnie aplikacja szpiegowska SpyONE posiada bardzo dużo, przydatnych funkcji do podsłuchiwania telefonu. Wszystko, jednak zaczęło się od funkcji keylogger – czyli funkcji, która przechwytuje wszystkie naciśnięte klawisze na telefonie. Dzięki temu aplikacja pozwala zdobyć wszystkie hasła i wszystkie wpisane zdania na docelowym telefonie. Dzisiaj przemysł podsłuchów na telefon ewoluował nie do poznania. Aplikacja SpyONE, posiada ogromną liczbę funkcji, od podsłuchu rozmów, poprzez lokalizację, a skończywszy na wszystkich komunikatorach internetowych.

Nie od dzisiaj wiadomo, że ludzie coraz częściej wykorzystują komunikatory do kontaktu między sobą. Tradycyjne SMS’y zostały zastąpione aplikacjami, które służą do czatowania typu Facebook Messenger, czy WhatsApp. Programistą ze SpyONE udało się ominąć zabezpieczenia i znaleźć sposób na przechwytywanie wiadomości z tych niezwykle popularnych komunikatorów.

Telefony komórkowe, typu Smartphone doskonale sprawdzają się, także jako lokalizator GPS. Dzięki rozbudowanej funkcji lokalizacja GPS, z łatwością namierzymy swoje dzieci, czy partnera i z łatwością zweryfikujemy jego wierność. Aplikacja tworzy dokładną ścieżkę, którędy poruszał się użytkownik.

Dla kogo przeznaczony jest podsłuch telefonu?

Oczywiście głównym powodem zakładania podsłuchów na telefon, jest chęć poznania prawdy o naszym związku. Sprawdzenie żony, bądź męża pod kontem potencjalnej zdrady. Obecnie wykorzystujemy telefony niemal na każdym kroku, więc telefon jest skarbnicą wiedzy i informacji. Nawet gdy partner usunie wiadomości i połączenia, aplikacja i tak je przechwyci. Aplikacje szpiegowskie rozwijają się wraz z powstawaniem nowych komunikatorów i aplikacji randkowych typu tinder.

Niektórzy, wykorzystują podsłuchy, do kontrolowania swoich dzieci. Kontrola rodzicielska i ochrona dzieci, przed prowokacjami i hejtem w Internecie jest jednym z głównych powodów dla których rodzice instalując aplikacje szpiegowskie swoim dzieciom. Programy podsłuchowe wykorzystywane są, także przez biznesmenów, którzy chcą kontrolować pracę swoich pracowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *