Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Dzięki aplikacji SpyOne™ zabezpieczysz swoje dzieci.

Nadchodzą Święta Bożego Narodzenia. To wspaniały czas, w którym mamy okazję  spotkać się z rodziną i odetchnąć od codziennych obowiązków, związanych z pracą i szkołą.

Nastolatkowie, są szczególnie podekscytowani Świętami, ze względu na spotkania z przyjaciółmi, organizacją wspólnych wycieczek i wyjść, czy nadrobieniem pozycji filmowych.

 

XXI wiek, to wiek nowoczesnych technologii i miniaturyzacji. Centrum multimedialne znajduje się w naszym smartfonie. To właśnie tu, nasze pociechy umawiają się na spotkania, robią sobie zdjęcia, rezerwują bilety, czatują, czy przeglądają miejsca, które planują odwiedzić. Pamiętajmy, że wszystkie informacje o naszych dzieciach, są powiązane z działalnością Online.

Żebyśmy, My, rodzice, nie martwili się o bezpieczeństwo naszych dzieci, które niechętnie informują nas o swoich zamiarach, powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce i poszukać niezawodnego rozwiązania. Oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej SpyONE, z łatwością pokaże Ci miejsce pobytu dziecka, a Ty nie będziesz musiał/musiała wysłuchiwać kłamstw. Nastolatkowie wykonują masę zdjęć, które przechowują w pamięci telefonu. Jeśli, okaże się, że lokalizacja zawiodła z powodu braku zasięgu, będziesz mógł/mogła zajrzeć w pliki i zobaczyć zdjęcia, które wykonał/a – być może dziecko zrobiło zdjęcie miejsca, w którym się znajduje, bądź sfotografowało znajomych z którymi przebywa.

Opracowany przez nas produkt, to aplikacja nowej generacji, będąca najskuteczniejszym rozwiązaniem dla niespokojnego rodzica. Aplikacja SpyONE ma wiele przydatnych funkcji, których z pewnością staniesz się fanem. Nie musisz już wyczekiwać telefonu od swojej pociechy. Aplikacja sprawi, że rodzice odsuną zmartwienia na bok i zdobędą prawdziwe fakty. W przypadku, gdy zauważymy coś niepokojącego, będziemy mogli zastanowić się jak poruszyć temat i jak pomóc w zaistniałej sytuacji.

Warto zdać sobie sprawę, że w XXI wieku, to wiek nowoczesnych technologii, które za swoimi plusami, kryją wiele minusów. Poważny problem stanowią kanały Social Media, które dają możliwość łatwego nawiązania kontaktu z dowolną osobą. Niestety, nigdy nie wiemy, czy osoba, która się z nami kontaktuje jest tą, za którą się podaje. Ludzie przybierają różne maski, by osiągnąć zamierzony cel i uzyskać potrzebne informacje – często wykorzystywane w złych zamiarach.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *