SpyOne™ – Czym jest funkcja -nasłuch otoczenia

SpyONE to aplikacja do monitorowania i kontrolowania telefonów komórkowych.  Aplikacja pozwala na szpiegowanie wiadomości tekstowych i rozmów telefonicznych, pozwala na podgląd zdjęć i filmów oraz całej aktywności w mediach społecznościowych, pozwala na dokładną lokalizację użytkownika, którego śledzimy. Należy jednak wiedzieć, że SpyONE to najlepsza aplikacja działająca tylko i wyłącznie na systemie Android, niezależnie od telefonu.

SpyONE posiada niesamowitą funkcję o nazwie NASŁUCH OTOCZENIA. Dzięki temu, możesz zmienić telefon komórkowy w potężne narzędzie do podsłuchu.

Chcesz wiedzieć jak to działa?

 

Z dowolnego miejsca na świecie, z dowolnego urządzenia – telefonu, tabletu czy też komputera, wystarczy, że klikniesz na ikonę Nasłuch otoczenia na żywo  w panelu sterowania oprogramowania SpyONE. Natychmiast uzyskasz dostęp do mikrofonu w telefonie, co pozwoli Ci usłyszeć wszystko to, co dzieje się w danym momencie w otoczeniu smartfona. Niezależnie  od tego gdzie się znajdujesz… czy jesteś w Nowym Jorku, a docelowy telefon znajduje się gdzieś w Europie… żaden problem – wystarczy dostęp do Internetu.

Ale to nie wszystko. Mamy możliwość wcześniejszego planowania nagrywania otoczenia. Np. Twoja żona lub mąż wybiera się na spotkanie i nie masz pewności z kim się umówiła. Możesz wcześniej ustawić godzinę rozpoczęcia oraz czas nagrywania otoczenia. Podczas gdy nagranie będzie kompletne aplikacja SpyONE automatycznie wyśle je na serwer, byś mógł je odsłuchać.

Dlaczego funkcja nasłuchu i nagrywania otoczenia jest przydatna?

Jeżeli jesteś rodzicem, zapewne zdajesz sobie sprawę z niebezpieczeństw jakie niesie ze sobą Świat.
Jak dużo krzywdy potrafi wyrządzić człowiek, człowiekowi. Aplikacja SpyONE do podsłuchu telefonu komórkowego może być traktowana jako innowacyjny, zaawansowany technologicznie opiekun Twojego dziecka. Gdy Twoje dziecko długo nie wraca do domu, bez problemu uruchomisz nasłuch otoczenia, by usłyszeć w jakim towarzystwie się znajduje, bądź włączysz lokalizację telefonu, żeby poznać miejsce pobytu. Następnym, wciąż powszechnym problemem w szkołach jest zastraszanie.
Rodzicu, czy nie wolałbyś wiedzieć, że coś jest nie tak i miał możliwość w porę zareagować? Chroń swoje dziecko dzięki aplikacji SpyONE.

Jeśli prowadzisz firmę to aplikacja SpyONE i jego wszystkie funkcje doskonale sprawdzą się do ko kontroli swoich pracowników. Jeśli Twoje zyski zaczną znikać, będziesz mógł zdalnie sprawdzić każdy z telefonów, by dowiedzieć się kto stoi za wyprowadzaniem pieniędzy z firmy.

A czy wiesz, że oprogramowanie SpyONE jest całkowicie niewidoczne na telefonie podsłuchiwanej osoby? Użytkownik telefonu na którym jest SpyONE, nigdy się nie dowie, że właśnie uruchomiłeś funkcje nasłuchu otoczenia, przedniej bądź tylnej kamery. Niewiarygodne prawda? 😊

Aplikacja SpyONE to obecnie najbardziej zaawansowane i najbardziej rozbudowane narzędzie do podsłuchiwania telefonu na świecie. Nasłuch otoczenia działa niezawodnie na każdym telefonie z system operacyjnym Android, co nie zawsze sprawdza się w konkurencyjnych programach szpiegowskich

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *