Sprawdzanie telefonu partnera

Telefon, to jedno z najlepszych narzędzi, które pozwoli Ci sprawdzić wierność Twojego partnera.  Czy szpiegowanie partnera w związku jest dobre? W myśl zasady ufaj ale sprawdzaj, możemy uratować nasz związek.

Zaufanie jest bardzo ważne w związku i jest nieodzownym elementem udanego małżeństwa. Z badań wynika, że telefony swoich mężów i partnerów sprawdza aż 36% kobiet. Najważniejsze są tu SMSY, połączenia oraz Messenger. Co raz więcej kobiet decyduje się na instalacje aplikacji szpiegowskiej na telefonie. Niestety wielu facetów mocno pilnuje swoich telefonów i skrupulatnie chroni przed sprawdzeniem.

 

Aplikacja szpiegowska SpyONE

Nie ma lepszego sposobu na sprawdzenie wierności jak wgranie odpowiedniego oprogramowania do podsłuchu telefonu SpyONE. Fachowcy doradzają, że jeśli dostęp do telefonu jest znikomy, najlepszym sposobem jest kupić nowszy model aparatu i wręczyć go przy odpowiedniej okazji z wcześniej wgranym oprogramowaniem szpiegowskim.

  • Rejestrowanie rozmów przychodzących i wychodzący z możliwością późniejszego odsłuchania,
  • Dostęp do poczty email oraz wysłanych i odebranych wiadomości SMS,
  • Dostęp do przeglądanych stron internetowych WWW,
  • Możliwość podglądu zdjęć i filmów wykonanych telefonem,
  • Dostęp do komunikatorów typu messenger, skype, tinder itd,
  • Dostęp do lokalizacji telefonu.

To tylko kilka z przydatnych funkcji jakie oferuje aplikacja SpyONE.

Często kobiety decydują się na instalacje aplikacji do podsłuchu, żeby tylko upewnić się czy pisane wiadomości mają wygląd typu: “To była wspaniała noc. Tęsknie i nie mogę się doczekać następnej” czy raczej “jesteś super :*” – takie wiadomości mogą nie mieć nic wspólnego ze zdradą, ale warto to sprawdzić.

Instalacja podsłuchu na telefonie

Przed instalacją oprogramowania na telefonie komórkowym musimy sobie uświadomić, że czasami możemy się dowiedzieć dla nas smutnych informacji. Niestety każdy z nas czasami coś chlapnie i musimy być na to gotowi. Czasami człowiek nie przemyśli tego, co chce powiedzieć i to powie, mimo iż wcale tak nie myśli. Zdania typu “Ta moja znowu się czepia, więc nie ma szans się dzisiaj spotkać”, są raczej normalne  i zanim zaczniemy je cytować trzeba się dwa razy zastanowić czy przez tego typu teksty warto się zdradzić. Później możemy już nie mieć okazji do kontrolowania partnera.

SpyONE – Podsłuch telefonu, który stał się koszmarem oszustów

SpyONE, to usługa powstałą z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy podejrzewają niewierność swoich partnerów. Jest to program służący do podsłuchu telefonu na systemie Android. Na całym Świecie z aplikacji szpiegowskiej SpyONE, korzystają miliony osób.  Kobiety szczególnie sobie cenią SpyONE, ponieważ zdalnie mogą śledzić miejsce pobytu swojego męża.

Nasza aplikacja jest bardzo często chwalona przez takie portale jak Onet, WP czy Interia, jako najlepsze oprogramowanie do kontroli telefonu dziecka.

Poniżej prezentujemy kilka, zalet, które sprawiają, że SpyONE, to numer jeden na rynku.

Pełna dyskrecja

Aplikacja do podsłuchu SpyONE została tak zaprojektowana, żeby Twój mąż nigdy się nie dowiedział, że jest szpiegowany. Jedyna możliwość, która może prowadzić do zdemaskowania istnieje tylko wtedy, gdy sama mu o tym powiesz. Tajność aplikacji szpiegowskiej wynika z tego, że program łączy się z jednym z procesów systemowych.

Dostęp do informacji z telefonu szpiegowanego

System odbierania informacji został tak opracowany, że nie musisz instalować na swoim telefonie żadnej aplikacji. Wszystkie dane przechowywane są na serwerze, a dostęp do niego odbywa się za pomocą specjalnie opracowanej strony internetowej. Żeby dostać się do panelu nawigacyjnego aplikacji SpyONE wystarczy posiadać login i hasło.

Prywatność i bezpieczeństwo danych

Wiemy, że cenisz sobie prywatność swojego męża. Dla nas, także priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich danych. Dlatego korzystamy najlepszych serwerów na Świecie firmy AWS Amazon. Wszystkie zgromadzone dane są tylko dla Ciebie. Nawet nasz zespół administratorów nie ma możliwości dostać się do konta bez udostępnienia przez Ciebie danych logowania. Szczególnie ważne jest, żeby pamiętać hasła, ponieważ zresetowanie hasła wiąże się z kilkudniowym oczekiwaniem ze strony AWS Amazon.

Root to przeszłość

Aplikacje szpiegowskie, które oferują konkrecyjne firmy większości wymagają Rootowania telefonu, żeby poprawnie funkcjonowały. Aplikacja SpyONE, wyróżnia się spośród konkurencji wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, co pozwala na prawidłowe działanie, bez rootowania urządzenia docelowego. Ponadto SpyONE, posiada znacznie więcej przydatnych funkcji do podsłuchu telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *