Samochód – w tym miejscu tracimy czujność.

Prowadząc samochód Michał najczęściej korzystał z zestawu słuchawkowego bluetooth. Właśnie dlatego ,,wpadł”. – ku przestrodze.

Natalia od Pewnego czasu podejrzewała męża o zdradę z jego nowo przyjętą do pracy asystentką. Nie do końca wierzyła, że Michał posunął by się tak daleko ponieważ mają ze sobą dwoje wspaniałych dzieci które oboje kochają. Lecz w ich związku nastała jakaś pustka którą trzeba było wypełnić. Od dłuższego czasu nie mieli pożycia małżeńskiego, ale Natalia myślała, że to chwilowy kryzys związany z natłokiem pracy Michała, który ostatnio miał bardzo ciężki okres w swojej firmie.

Intuicja podpowiadała jej, żeby skorzystać z podsłuchu na telefon o którym opowiedział jej kiedyś kolega ( tak właśnie dowiedział się o zdradzie żony ). W niedługim czasie znalazła stronę z podsłuchami na telefon, ale niestety sprzedawca nie mógł pomóc Pani Natalii ponieważ jej mąż miał kod który zabezpieczał jego telefon. Polecił sklep z podsłuchami stacjonarnymi, – mikro kamery, podsłuchy GSM, lokalizatory GPS oraz mini dyktafony – www.spyoneshop.pl . Pani Natalia zakupiła właśnie mini dyktafon i podłożyła go w samochodzie, co było banalnie proste ponieważ był wyposażony w magnes który bardzo mocno trzymał się metalowej części samochodu.

Właśnie w tym czasie niczego nieświadomy Michał rozmawiał przez telefon korzystając z zestawu głośnomówiącego. Powiedział o wiele za dużo i wypowiadał się w sposób szczególnie miły używając słów: ,,kocham”, ,, tęsknię” , ,, wczorajsza noc była cudowna” itp. itd- co dało podstawy do tego, że Pani Natalia miała twarde dowody o zdradzie męża. Oczywiście Pan Michał próbował przekonać żonę, że to nic nie znacząca przelotna znajomość która dała mu poczucie tego, że znowu mógł się komu podobać i ktoś go zaczął doceniać. Niestety dla Natalii było to za silne poczucie odrzucenia i zdrady, postanowiła się rozwieść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *