Podsłuch telefonu z Andorid 12 – SpyONE kompatybilny z nowym system

Najnowsza aktualizacja systemu do Androida 12, wprowadza wiele zmian. Google szczególną uwagę poświęciło na zabezpieczenie telefonów pod kontem podsłuchiwania. Android 12 wyświetla powiadomienia podczas gdy wykorzystuje mikrofon lub kamerę. W nowym panelu bezpieczeństwa, będzie można uniemożliwić wykorzystanie aparatu lub mikrofonu bez pozwolenia.

Użytkownicy nowego Andorida 12 będą mieli pełną kontrolę nad tym, czy ktoś ich słucha czy też nie. System od razu wyświetli informację.

 

 

 

Ponadto Google wprowadza pełną inwigilację lokalizacji użytkownika, tłumacząc się tym, że zabezpiecza telefon przed zgubieniem lub kradzieżą.

Podsłuch na telefon SpyONE, a aktualizacja systemu do Androida 12.

Najnowszy system od Google – Andorid 12, zmusił nas do wprowadzenia zmian i optymalizacji aplikacji SpyOne. Obecnie jesteśmy jedynym na rynku producentem oprogramowania do monitorowania telefonu komórkowego z system Android 12.

Podsłuch i nagrywanie rozmów telefonicznych w Android 12

System operacyjny Android 12 wyłączył możliwość nagrywania połączeń, jak tłumaczą to “ze względów bezpieczeństwa użytkowników:. Nasi programiści zdołali obejść to zabezpieczenie. Nagrywanie połączeń jest możliwe jednak wato wiedzieć, że podczas nagrywania połączeń system wyświetla powiadomienie w prawym górnym rogu.

W związku z pojawianiem się powiadomień o wykorzystaniu mikrofonu w nowym systemie od Google, standardowo wyłączyliśmy możliwość nagrywania połączeń. Użytkownikom aplikacji SpyONE dajemy możliwość włączenia nagrywania połączeń, jednak robią to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność po zapoznaniu się o jakie powiadomienie dokładnie chodzi.

Nasłuch otoczenia oraz podgląd z głównej lub przedniej kameryw Android 12

Podczas gdy wykorzystujemy nasłuch otoczenia lub włączamy kamery, system Android 12 powiadamia użytkownika o pracy mikrofonu oraz kamery w tle. Nasi programiści opracowali metodę, dzięki której nasłuch otoczenia / podgląd kamery w systemie Android 12 działa w momencie, gdy ekran jest wyłączony. Podczas gdy użytkownik telefonu włączy ekran, nagrywania otoczenia / obraz z kamery zostanie przerwane (ikona powiadomienia zniknie). Oczywiście też jest możliwość nagrywania otoczenia w wybranej chwili bez powiadamiania ikoną. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie wtedy gdy nie mamy czasu słuchać otoczenia w danej chwili na żywo.

W niedługim czasie przewidujemy zastosowanie systemu który całkowicie usunie powiadomienia w Android 12. Pracujemy już nad rozwiązaniem które wyeliminuje całkowicie to co narzucił Android 12 na użytkowników. Proszę śledzić Nasz blog.

Poznaj wszystkie funkcję oprogramowania do kontroli rodzicielskiej SpyONE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *