Podsłuch Gadu-Gadu

Gadu-Gadu! Pod taką nazwą w roku 2000 została wydana pierwsza wersja niezwykle popularnego komunikatora internetowego. Dzisiaj na Świecie górują takie aplikacje jak Facebook Messenger, Whatsapp, Tik Tok, Viber itd. jednak kilka lat do tyłu te aplikacje nie miały żadnych szans z naszym polskim Gadu Gadu. Obecnie GG, bo pod taką nazwą polski producent schował stare Gadu- Gadu już nie jest tak popularne. Jego lata świetności znacząco przykrył Messenger, giganta z Ameryki.

Twórcą Gadu-Gadu, jest informatyk Łukasz Fołtyn. Jak podaje wikipedia, Gadu-Gadu, w początkowej fazie projektowania nosiło nazwę SMS-Express. Aplikacja miała służyć do wysyłania smsów z braki internetowej. Inspiracją do stworzenia popularnego komunikatora internetowego Gadu-Gadu, był izraelski komunikator ICQ.

Gadu- Gadu, już w dniu swojej premiery uzyskało niemal 10 000 unikalnych kont użytkowników. Prosty interfejs, bitmapowe grafiki wyrażające emocje zwane emotikonami, spis kontaktów oraz widoczność statusu użytkowników, sprawiło, że aplikacje pokochali miliony polaków.

Emotikony – Hit Gadu-Gadu

Nowy rodzaj wyrażania emocji dzięki emotikonami, stało się tak popularne, że niemal co drugi użytkownik Gadu-Gadu, kończył zdanie buźką. Małe śmieszne minki – stały się tak popularne, że na pytanie – “Co porabiasz?”, otrzymywaliśmy odpowiedź “

Podsłuch Gadu-Gadu (GG)

Rozwój aplikacji mobilnych, pozwolił przenieść Gadu-Gadu (GG) z komputerów na telefony komórkowe. Wychodząc na przeciw potrzebą naszych klientów postanowiliśmy złamać zabezpieczenia GG i wprowadzić nową funkcję do naszej aplikacji szpiegowskiej SpyONE, pod nazwą Podsłuch Gadu-Gadu. Wystarczy, że zainstalujesz nasz podsłuch na telefonie osoby, którą chcesz kontrolować. Od tej pory możesz czytać wszystkie wiadomości wychodzące, jak i przychodzące z polskiego komunikatora Gadu-Gadu.

Wiele osób, które chcą zataić prawdę korzysta z mniej popularnych komunikatorów. Dzięki temu istnieje większe prawdopodobieństwo, kłamstwo udzie im na sucho. Dzięki aplikacji SpyONE, będziesz mógł/mogła poznać wszystkie ukryte aplikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *