Kontroluj połączenia i rozmowy Twojego dziecka. Monitoring i Kontrola telefonu.

Rodzicielstwo, to nie lada wyzwanie dla dorosłego człowieka. Dzieci nadają sens życiu i sprawiają, że jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Od najmłodszych lat widzimy jak się rozwijają i robimy wszystko, by zapewnić im jak najlepszy start. Dzieci z wiekiem domagają się większej swobody i mniejszej kontroli ze strony rodziców. Trendy i rozwijająca się technologia sprawia, że dzieci stają się niewolnikami telefonów komórkowych.

 

Smarfony stały się niezbędnym przedmiotem, który niesie za sobą wiele korzyści. Należy, jednak pamiętać, że nadużywanie urządzeń cyfrowych może przynieść więcej szkód, niż pożytku.
Połączenia, SMS’y, komunikatory internetowe – Facebook, czy WhatsApp, gry, filmy, zdjęcia – ilość funkcji jakie posiada Smartfon, może sprawić, że nie dzieci zapomną o Świecie zewnętrznym.

Rodzice nie powinni całkowicie odsuwać swoje dzieci od technologii, lecz uczyć je zdrowego i rozsądnego korzystania z urządzeń cyfrowych.  Rodzice powinni reagować i chronić swoje dziecko, jeśli dochodzi do nadmiernego korzystania z telefonów, komputerów lub tabletów. Na pytanie, jak blokować połączenia, SMS’y, Aplikacje czy gry przychodzi odpowiedź – SpyONE. Według wielu, jest to najlepsza aplikacja do kontroli i monitorowania telefonu dziecka.

Jak aplikacja do monitorowania i kontroli telefonu SpyONE, pomaga rodzicom?

SpyONE – Kontrola i monitoring telefonu komórkowego, to specjalnie zaprojektowanie oprogramowanie dla rodziców, które pozwoli na skuteczne blokowanie połączeń, czy innych szkodliwych treści. Aplikację SpyONE. można zakupić w formie licencji, dzięki temu, możesz sprawdzać swoje dziecko przez określony czas. Jeśli uznasz, że wszystko jest w porządku i nie ma potrzeby dalszego kontrolowania telefonu, po prostu zrezygnujesz z licencji.

Blokowanie połączeń przychodzących i wychodzących w telefonie dziecka

Aplikacja SpyONE, pozwala skutecznie blokować niechciane połączenia w telefonie dziecka. Zainstaluj program SpyONE i kontroluj wszystkie działania dziecka. Jeśli zauważysz, niebezpieczeństwo, w jednej chwili będziesz mógł zablokować numer osoby dzwoniącej. Aplikacja, pozwala także, na śledzenie historii połączeń. Pozwala na wgląd do wszystkich kontaktów Twojego dziecka. Wbudowany system dyktafonu, pozwala, także nagrać wszystkie dźwięki otoczenia.

Blokowanie kontaktów

Jeśli Twoje dziecko padło ofiarą nękania lub połączeń SPAM, możesz wykluczyć i zablokować te numery zdalnie, z panelu sterowania SpyONE. Możesz, także zablokować numer, nawet jeśli nie ma go wpisanego w książkę telefoniczną.

Odsłuchiwanie rozmów

Wszystkie rozmowy, zarówno wychodzące jak i przychodzące są nagrywane. Dzięki temu modułowi, możesz poznać treść rozmów Twojego dziecka. To narzędzie jest szczególnie przydatne, gdy podejrzewamy u dziecka zażywanie narkotyków, przynależność do niebezpiecznych grup społecznych lub prześladowanie ze strony osób trzecich.

Przegląd kilku funkcji, jakie oferuje program do monitorowania i kontroli telefonu SpyONE

  • Monitorowanie komunikatorów internetowych (Social Media) – Zobacz z kim koresponduje Twoje dziecko. Sprawdź, czy nie jest zastraszane i nękane przez rówieśników. Kontroluj czas, jaki spędza na korzystaniu z aplikacji społecznościowych.
  • Rejestr połączeń wychodzących i przychodzących – Zobacz, kto kontaktuje się z Twoim dzieckiem. Miej wgląd do rejestru, rozmów oraz czasu połączenia.
  • Moduł lokalizacji telefonu – to narzędzie pozwoli Ci w każdej chwili, sprawdzić gdzie jest Twoje dziecko. Ponadto, będziesz mógł/mogła zobaczyć historię. To narzędzie sprawdza się idealnie gdy Twoje dziecko często wagaruje.
  • Rejestr naciśniętych klawiszy – Kaylogger – Sprawdź jakie notatki na telefonie sporządza Twoje dziecko, jakie rzeczy wyszukuje w internecie i wiele więcej.
  • Nasłuch otoczenia – Jeśli Twoje dziecko nie odbiera od Ciebie telefonu, możesz uruchomić moduł nasłuchu otoczenia, co pozwoli usłyszeć, gdzie i w jakim towarzystwie przebywa.
  • Podgląd z przedniej lub tylnej kamery – Zobacz na żywo, w jakim miejscu jest Twoje dziecko, kto jest obok niego i czy jest miejscu o którym Cię zapewniało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *