Kontrola żony na odległość

Związek na odległość bywa bardzo trudny, szczególnie jeśli chodzi o kierowców tirów i ich żony. Brak codziennej styczności z partnerem może szybko osłabić związek i doprowadzić do tragedii.
Z takim wyzwaniem spotkał Piotr, który pracuje jako kierowca od 3 lat. Jego żona często zostawała sama w domu nawet na dwa tygodnie. Piotr bardzo martwił się o łączące ich więzi. W celu podtrzymania małżeństwa starał się jak najczęściej dzwonić i pytać ukochanej jak sobie radzi.
Od kilku tygodni coś się jednak zmieniło. Sandra- bo tak ma na imie jego żona, podczas odbierania telefonu była bardziej zdenerwowana. Jej odpowiedzi na zadawane pytania wydawały się wymijające i jakby wymuszone. Piotr na początku myślał, że stan Sandry spowodowany był ciągłą tęsknotą. Ostatnio jednak, po powrocie do domu poczuł, że traktowała go bardziej obojętnie niż kiedyś. Czyżby miała coś do ukrycia?

Piotr wpadł w panikę. Zaczął szukać pomocy w internecie. W taki sposób natknął się na stronę promującą aplikację SpyOne. Postanowił niezwłocznie zainstalować oprogramowanie szpiegowskie swojej żonie. Wiedząc, że ma pełną kontrolę nad życiem prywatnym Sandry poczuł się spokojniejszy i zaczął w końcu dobrze sypiać. Wystarczyło kilka tygodni obserwacji by się przekonać, co leży u podłoża jej zachowania. Piotr przekonał się w 100%, że żona nie szuka podczas jego nieobecności wsparcia u innego mężczyzny, ale jest po prostu zbyt obciążona ciągłą odpowiedzialnością za wszystko. Ponadto dzięki podsłuchowi dowiedział się z rozmów telefonicznych z jej przyjaciółkami, co chciałaby dostać od niego na piątą rocznicę ślubu. W ten ważny dla nich dzień, zaprosił Sandrę na romantyczną kolację i podarował jej komplet biżuterii o jakim marzyła. Kobieta nie mogła uwierzyć w to co się stało i stwierdziła, że ma najlepszego męża na świecie!
Od tej pory w związku pary układa się znacznie lepiej. Dzięki aplikacji SpyOne, Piotr wyprzedza oczekiwania żony, czym ciągle ją zaskakuje. Teraz pomimo odległości wie, w jaki sposób może bardziej pomóc Sandrze w radzeniu sobie z odpowiedzialnością wynikającej z pozostawania samej w domu.

Sprawdź Możliwości Programu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *