Jak wybrać aplikację do podsłuchu telefonu?

Jest wiele powodów dla których ludzie szukają rozwiązań, które pozwolą dowiedzieć się prawdy. Głównie jest to podejrzenie zdrady u męża lub żony. Kolejnym powodem jest niepokojące zachowanie naszego dziecka. Złe towarzystwo, narkotyki lub alkohol. Wtedy pojawia się myśl “W jaki sposób mogę poznać prawdę o swoim związku?”, “Co mogę zrobić by dowiedzieć się prawdy o zachowaniu mojego dziecka?”.

Nie od dziś wiadomo, że telefony komórkowe, to narzędzie osobiste, które pozwala nam na szybki kontakt. To właśnie tu nieświadomie zostawiamy ślady naszego zachowania. Zatem, jak dostać się do informacji, które są przechowane na czyimś telefonie? Z pomocą przychodzi aplikacją SpyOne – innowacyjny podsłuch na telefon oparty o technologię XXI wieku. Czym się kierować przy wyborze aplikacji? Jakie funkcje posiada podsłuch telefonu?

 

Warunki, które musimy spełnić przed zakupem oprogramowania do podsłuchu telefonu.

  1. Przede wszystkim musimy sprawdzić czy telefon jest kompatybilny z aplikacją monitorującą telefon SpyOne. Telefon komórkowy musi być oparty o system operacyjny Android.
  2. Wersja systemu Android nie powinna przekraczać 11. W przypadku Androida 12, który jest obecnie w fazie testowej, aplikacja może przynieść odwrotne działanie.
  3. Warto zapytać konsultanta SpyOne, jakich funkcji nie obsługuje dany model telefonu

Czy SpyOne jest łatwy w obsłudze?

Projektując aplikację SpyOne postawiliśmy na przejrzystość i prostotę, tak by każdy mógł sobie poradzić z instalacją oraz obsługą oprogramowania. W przypadku jakichkolwiek problemów, nasz dział techniczny jest zawsze chętny do pomocy. Panel administracyjny, na którym użytkownik przechowuje dane z telefonu jest intuicyjny. Ponadto, użytkownik otrzymuje rozbudowany film instruktażowy, w którym opowiadamy o każdej funkcji.

Jakie funkcje są najważniejsze?

Aplikacja do podsłuchu telefony SpyOne, posiada bardzo dużo funkcji, jednak do najważniejszych z nich można zaliczyć: wiadomości tekstowe sms, podsłuch komunikatorów internetowych, dziennik połączeń, nagrywanie rozmów (tylko niektóre modele telefonów), historię odwiedzanych witryn, nasłuch otoczenia a żywo, lokalizacje gps, Facebook, Whatsapp, Messenger.

Czy zainstalowany podsłuch w telefonie wyświetla powiadomienia?

Podsłuch na telefon nie wyświetla żadnych powiadomień. Pracuje w trybie podstępu (stealth). Monitoruje i zbiera wszystkie informacje z telefonu kontrolowanego w sposób niewidoczny dla użytkownika. Dyskretnie wysyła pakiety danych. Wszystkie dane są dostarczane w formie raportów – Sms trafiają do zakładki Wiadomości SMS, połączenia do połączeń. Aplikacja zapewnia, także aktualizacje w trybie rzeczywistym. Jedynym warunkiem jest dostęp do sieci wifi lub transmisji danych.

Czy aplikacja szpiegowska SpyOne może śledzić lokalizację?

Odpowiedź na to pytanie brzmi TAK. Istnieje jednak jeden warunek, żeby móc pozyskać szczegółowe informacje o pozycji danej osoby. Żeby widzieć gdzie dana osoba się porusza w czasie rzeczywistym, użytkownik musi mieć włączony moduł GPS w telefonie  docelowym. Warto dodać, że nie musimy na bieżąco śledzić pozycji użytkownika. Podsłuch telefonu SpyOne automatycznie zapisuje całą ścieżkę jaką przebył użytkownik. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą ilością czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *