Facebook, Snapchat , Instagram, Whatsapp, WeChat, Tinder – Dowiedz się jak czytać treści swojego dziecka z popularnych komunikatorów i mediów społecznościowych.

Technologia XXI wieku jest tak bardzo rozwinięta, że staliśmy się jej niemal niewolnikami . Wszystko za sprawą zmniejszenia ludzkiego wysiłku przy rozwiązywaniu wielu zadań, czy problemów. Innowacje, nowe wynalazki technologiczne i odkrycia nie zawsze muszą mieć pozytywny efekt. Pokolenia najmłodsze są najbardziej zagrożone.

W Internecie każdego dnia pojawiają się nowe, zróżnicowane, bardzo rozwinięte aplikacje, które uzależniają dzieci, magazynują ogromne ilości informacji na ich temat i nie tylko. Dziecko co chwilę spogląda w telefon patrząc czy jego Internetowi przyjaciele nie opublikowali czegoś nowego. Często są to treści nieodpowiednie dla młodego człowieka.  Kolejnym błędem popełnianym przez rodziców jest “lajkowanie” postów swoich dzieci. W ten sposób dajemy im do zrozumienia, że postępują słusznie publikując  nie zawsze wartościowe treści.

Rodzice powinni obrać odpowiednią strategię walki z Mediami Społecznościowymi i komunikatorami. Najlepszym oprogramowaniem do kontroli rodzicielskiej się SpyONE – aplikacja, która pozwoli Ci na śledzenie WhatsApp, Facebook, Instagram, Telegram, WeChat.

Po zainstalowaniu naszego oprogramowania SpyONE rodzice otrzymają dostęp do rozbudowanego panelu online (w formie strony www). Co ważne panel online daje nam nie tylko dostęp do komunikatorów ale także pozwala sprawdzić dokładną datę i czas połączenia  oraz wiadomości sms oraz wszystkich załączonych plików multimedialnych – filmów i zdjęć. Ponadto panel program SpyONE potrafi zachować wszystkie skasowane wiadomości. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice zawsze będą mieli pod kontrolą profile komunikatorów i mediów społecznościowych.

Instalacja oprogramowania SpyONE jest bardzo prosta i intuicyjna. Wystarczy, że skontaktują się Państwo z naszym przedstawicielem, a on w kilku krokach wyjaśni jak dokonać rejestracji. Po chwili otrzymasz dostęp do unikalnego loginu i hasła.

W tym miejscu opiszemy w jaki sposób wygląda śledzenie poszczególnych komunikatorów  – FacebookMessengerWhatsapp, InstagramTinder oraz inne popularne kanały mediów społecznościowych

Podsłuch Facebook – Podsłuch Messenger

Facebook to najpopularniejszy portal społecznościowych na świecie stworzony przez amerykańskiego przedsiębiorcę Marka Zuckerberga. Twórcy facebooka stworzyli komunikator – Messenger. Facebook niesie za sobą bardzo wiele niebezpieczeństw dla naszych dzieci… dzięki SpyONE mamy możliwość zobaczyć dokładną datę, godzinę i treść wysłanej i odebranej wiadomości. Aplikacja SpyONE potrafi śledzić szczegóły nadawcy oraz udostępnione pliki multimedialne. Co ciekawe, jeśli podsłuchiwana osoba usunie celowo wiadomości z telefonu – wszystkie zostaną zapisane w panelu.

Podsłuch i śledzenie Whatsapp – Wiadomości i Zdjęcia

Użytkownicy Smarftonów bardzo często wybierają Whastapp’a ze względu na jego szyfrowanie wiadomości. Nie zdają sobie jednak sprawy, że powstała aplikacja, która potrafi obejść szyfrowanie i zbiera wszystkie informacje – taką aplikacją jest SpyONE All In One. W panelu online znajdziemy datę oraz godzinę odebranej wiadomości. SpyONE wyświetla także nazwę i numer kontaktu, jeśli ten jest ona zapisana w książce telefonicznej. Ponadto aplikacja zbiera wszystkie wysłane i odebrane pliki multimedialne – audio, wideo, mp3 i tym podobne. Tak samo jak w przypadku Messengera – Facebooka – oprogramowanie SpyONE zapisze wszystkie wiadomości – nawet te, które podsłuchiwana osoba usunie.

Śledzenie i podsłuch SnapChata

Niewyobrażalny sukces wśród mediów społecznościowych odniosła aplikacja SnapChat. Mimo szyfrowania i specyfiki działania, aplikacja nie uchroni się przed podsłuchem typu SpyONE All in ONE.
SpyONE przechwyci wszystkie zdjęcia, które zostały wysłane, potrafi także sprawdzić chat oraz usunięte wiadomości. SpyONE – Rodzicu, to naprawdę działa.

Portal randkowy TINDER – Zobaczysz wszystkie wiadomości

Portal randkowy, który nierzadko rozbił niejedno małżeństwo – TINDER – jest także nie do zatrzymania przez aplikację SpyONE. Panel Online pozwala zobaczyć datę i treść wysłanej i odebranej wiadomości. Możemy mieć, także wgląd to wszystkich plików multimedialnych. Nie pozwól się zdradzać i flirtować…. Przestań żyć w ciągłym kłamstwie – SpyONE rozwikła każdy sekret.

 

Szpieguj i śledź zdjęcia i wiadomości z portalu INSTAGRAM

Instagram stał się jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych. Przejrzysty i czytelny interfejs użytkownika sprawił, że portal jest bardzo przyjazny i potrafi bardzo wciągnąć.
Nasze oprogramowanie, także da sobie radę z przechwyceniem wiadomości, zdjęć czy filmów.
Dowiemy się, także którego dnia i o której godzinie dana wiadomość została wysłana i odczytana.
Podczas gdy podsłuchiwana osoba usunie wiadomości, ponieważ będzie miała coś do ukrycia, SpyONE i tak zrobi ich kopię w panelu Online.

Mamy także dobrą wiadomość do wszystkich użytkowników aplikacji Spype, Viber, KiK, QQ i innych popularnych komunikatorów – SpyONE All in One przechwyci wszystkie dane!

Reasumując:

SpyONE daje nieograniczone możliwości kontroli nad telefonem dziecka. Nie zwykle ważna jest kontrola nad mediami społecznościowymi. Nasza aplikacja służy do kontroli rodzicielskiej. Chcemy zapobiegać przypadkom, o których słyszy się w telewizji. Nie pozwól by Twoje dziecko uzależniło się od Social Media. Kontroluj zainstalowane aplikację. Bądź świadomy/a.

SpyONE – i wiesz więcej…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *