Jak zainstalować aplikacje szpiegowską SpyONE na telefonie komórkowym

Chcesz być pewna, że żona bądź mąż jest lojalny wobec Ciebie i nie prowadzi podwójnego życia? Chcesz wiedzieć co się dzieje z Twoim dzieckiem podczas gdy nie odbiera telefonu? Pewnie  właśnie się zastanawiasz co robi Twój pracownik podczas Twojej nieobecności… na rynku istnieje bardzo wiele oprogramowań,  które potrafią przekazać dane GPS,  książkę z adresami telefonu. smsy itd. Trzeba sobie jednak uświadomić, że nie ma tanich podsłuchów. Super sprzedawcy udzielają pomocy tylko do instalacji oprogramowania. Późnij kontakt się urywa a z aplikacją są ciągle problemy. Jeśli jednak potrzebujesz w pełni profesjonalnego, łatwego w obsłudze modułu do śledzenia telefonów komórkowych, który zainstalujesz w max 4 min bez żadnych problemów i komplikacji to dobrze trafiłeś – SPYONE! Gdy uporasz się z instalacją świat telefonu komórkowego śledzonej osoby będzie na wyciągnięcie ręki, a Ty zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc z naszej strony.

Instalacja aplikacji szpiegowskiej SpyONE

Podstawową rzeczą jest dostęp do telefonu, na którym będziemy wgrywali aplikacje SPYONE. Następnie pobieramy aplikację do śledzenia telefonu z podanego wcześniej przez naszą firmę adresu internetowego na danym telefonie, uruchamiamy program, instalujemy i po kilku chwilach intuicyjnej instalacji jesteśmy posiadaczami wiedzy, której nie da żadne inne urządzenie.
Aplikacja działa w tle i jest nie do wykrycia przez użytkownika telefonu.

Kolejny krok to logowanie na otrzymanym przez nas koncie SPYONE z indywidualnym identyfikatorem i hasłem (możliwość zmiany hasła przez klienta).  Sprawdzamy czy program jest aktywny (zielone kółeczko oznacza, że telefon osoby, która jest monitorowana jest podłączony do wifi bądź pobierania danych).

 • Program od razu namierzy lokalizację GPS bądź BTS
 • Poznasz historię wykonywanych połączeń
 • wiadomości sms, mms i e-mail
 • Zobaczysz historię przeglądanych stron www
  i wiele więcej…
 • Rzeczywiście! Nasze oprogramowanie szpiegowskie ma funkcję przechwytywania wiadomości liniowych popularnych komunikatorów internetowych.

Co więcej! Aplikacja szpiegowska SPYONE ma wbudowany inteligenty system funkcji sms, dzięki którym aktywujesz daną funkcję nawet bez dostępy do internetu:

 • Za pomocą komendy “Cześć o której będziesz w domu?!” – włączysz internet w telefonie (komendy sms ustalasz indywidualnie)
 • “Hej, masz dzisiaj czas wieczorem?” – dzięki tej komendzie aktywujesz nagrywanie otoczenia przez określony czas.
  Możliwości są nieograniczone!

Podsumowując mobilna aplikacja SPYONE w trzech opcjach (BASICPREMIUM i All in ONE) do wyboru to:

 • łatwa instalacja i szybka instalacja
 • intuicyjny panel online z indywidualnym identyfikatorem i hasłem dostępu
 • to mnóstw funkcji (ponad 40+), które codziennie będą Cię zaskakiwać.
 • sprawna i pewna pomoc ze strony sprzedawcy.

SPYONE to doskonały sposób, żeby dowiedzieć się wszystkiego o kimś przez telefon.

Dla porównania: jeden dzień obserwacji detektywa kosztuje 1500 zł i nie gwarantuje rezultatów. SPYONE to pewność, że dowiesz się wszystkiego w dużo szybszym czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *