AKTUALNA LOKALIZACJA GPS

Dzięki aplikacji szpiegowskiej SpyOne™ możesz na bieżąco sprawdzać aktualną lokalizację swoich najbliższych – dzieci, żony/męża.
Lokalizacje GPS sprawdzisz w Twoim panelu internetowym SpyOne™ – to bardzo proste

Lokalizacja GPS / BTS

Ciągle się denerwujesz, że dzieci nie wracają prosto ze szkoły do domu? Nie wiesz gdzie znajduje się żona/mąż, ponieważ nie odbiera telefonu? Wyczuwasz kłamstwa i wciąż się zamartwiasz? Aplikacja do kontroli telefonu jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Bez problemu pozwoli Ci zlokalizować aktualną pozycję. Aplikacja pozwala też prześledzić trasę jaką przebyła bliska Ci osoba, wraz z dokładną datą i godziną. Niesamowite prawda? To nie wszystko. Teraz możesz obejrzeć miejsce w którym się znajdowała dzięki wirtualnej podróży jaką oferują nam Mapy Google. Kontrola najbliższych dzięki aplikacji, to najlepszy sposób na ciągłe nerwy i zapewnienie bezpieczeństwa.

Śledzenie lokalizacji bez połączenia GPS

SpyONE pozwala śledzić przybliżoną lokalizację nawet bez połączenia GPS. Użytkownicy często wyłączają swoje GPS’y by ich bateria mogła dłużej pracować. Aby uniknąć takiej sytuacji, w której GPS nie może dostarczyć wyników śledzenia lokalizacji, SpyONE wprowadziła swój moduł lokalizacji bez GPS. To bardzo ważna informacja dla rodziców. Śledzenie pozycji swoich dzieci teraz bez włączonego GPS’a.