POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Podstawową rzeczą jest dostęp do telefonu, na którym będziemy wgrywali aplikacje SPYONE. Następnie pobieramy aplikację do śledzenia telefonu z podanego wcześniej przez naszą firmę adresu internetowego na danym telefonie, uruchamiamy program, instalujemy i po kilku chwilach intuicyjnej instalacji jesteśmy posiadaczami wiedzy, której nie da żadne inne urządzenie.
Aplikacja działa w tle i jest nie do wykrycia przez użytkownika telefonu.

Kolejny krok to logowanie na otrzymanym przez nas koncie SPYONE z indywidualnym identyfikatorem i hasłem (możliwość zmiany hasła przez klienta).  Sprawdzamy czy program jest aktywny (zielone kółeczko oznacza, że telefon osoby, która jest monitorowana jest podłączony do wifi bądź pobierania danych).

 • Program od razu namierzy lokalizację GPS bądź BTS
 • Poznasz historię wykonywanych połączeń
 • wiadomości sms, mms i e-mail
 • Zobaczysz historię przeglądanych stron www
  i wiele więcej…
 • Nasze oprogramowanie szpiegowskie ma funkcję przechwytywania wiadomości liniowych popularnych komunikatorów internetowych.

Co więcej! Aplikacja szpiegowska SPYONE ma wbudowany inteligenty system funkcji sms, dzięki którym aktywujesz daną funkcję nawet bez dostępy do internetu:

 • Za pomocą komendy “Cześć o której będziesz w domu?!” – włączysz internet w telefonie (komendy sms ustalasz indywidualnie)
 • “Hej, masz dzisiaj czas wieczorem?” – dzięki tej komendzie aktywujesz nagrywanie otoczenia przez określony czas.
  Możliwości są nieograniczone!

3 KROKI DO MONITOROWANIA TELEFONU Z APLIKACJĄ SPYONE

Kup licencję SpyONE

Wybierz odpowiedni pakiet SpyONE i dokonaj płatności on-line i sprawdź pocztę e-mail pod kontem instrukcji instalacji.

Zainstaluj aplikację na telefonie

Pobierz SpyONE i zainstaluj aplikacje na telefonie osoby, którą chcesz szpiegować.

Rozpocznij śledzenie

Teraz możesz zalogować się do panelu on-line, by rozpocząć monitorowanie połączeń, SMS-ów, lokalizacji GPS, aplikacji i innych czynności wykonywanych na telefonie.

Nocna Instalacja Aplikacji

Oferujemy możliwość instalacji w późnych godzinach nocnych. Zamawiając tą usługę będziesz miał pewność, że nasz technik będzie do Twojej dyspozycji w godzinach wieczornych lub nocnych. Instalacja może odbywać się o godzinie 01:00 w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny i umówienia się na taką usługę – Usługa dodatkowo płatna.

Zdalna Instalacja Aplikacji

Nie czujesz się na siłach zainstalować oprogramowanie ? Chcesz na 100% być pewny, że instalacja będzie przeprowadzona prawidłowo ? Nasz technik zrobi to za Ciebie! Wystarczy, że pobierzesz aplikację TeamViever QuickSupport, a on łącząc się zdalnie z Twoim telefonem zainstaluje oprogramowanie za Ciebie. Cały proces potrwa niecałe 5 minut.

Przeznaczenie programu.

Program przygotowany jest dla firm i osób prywatnych, które chcą monitorować własny sprzęt komputerowy lub telefon typu smartphone. Program dedykowany jest dla:

 • rodziców i opiekunów chcących mieć własne dzieci i wykorzystywane przez nie komputery, smartfony oraz tablety pod stałą obserwacją rodzicielską
 • osób, które chcą mieć wgląd w sposób wykorzystywania własnego sprzętu
 • osób, które chcą mieć historię i archiwizację informacji dotyczących wykorzystywania przez nich danych urządzeń
 • monitoring komputerów, smartfonów oraz tabletów w firmie wymaga poinformowania pracowników o tym fakcie.

Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego.

Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów.
Zabronione jest używanie programów na większej ilości stanowisk niż ilość wykupionych licencji.
Programy nie mogą być użyte do łamania prawa.
Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania.

Android System

Aplikacja jest dedykowana na system Android i działa prawidłowo na wszystkich jej wersjach

Dostęp do telefonu

Aplikację należy ręcznie zainstalować na urządzeniu, które chcemy monitorować.
Niezbędny jest dostęp do telefonu.

Instalacja

Instalacja trwa niecałe 2 minuty i polega na kilku kliknięciach dalej. Dostęp do Panelu Online uzyskują Państwo po instalacji oprogramowania na danym urządzeniu

Call Now ButtonZadzwoń teraz