POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Instalacja programu SpyOne

Podstawową rzeczą jest dostęp do telefonu, na którym będziemy wgrywali aplikacje podsłuchującą. Następnie pobieramy aplikację do śledzenia telefonu z podanego wcześniej przez naszą firmę adresu internetowego na danym telefonie. Uruchamiamy program, instalujemy i po kilku chwilach intuicyjnej instalacji jesteśmy posiadaczami wiedzy, której nie da żadne inne urządzenie.

Wiele osób zadaje pytanie ,, Czy instalacja jest prosta i czy sobie poradzę” – Tak instalacja jest prosta ponieważ, otrzymują Państwo FILM z procesem instalacji. Film przedstawia wszystkie kroki instalacji od momentu pobrania aplikacji z internetu, po prawidłowe ustawienie telefonu, aż po usunięcie za sobą wszystkich śladów. Nie da się czegoś, źle zrobić bądź się pomylić ponieważ jest to bardzo intuicyjne. Film można obejrzeć przed próbą instalacji programu wielokrotnie. Ważne jest to, że licencje liczymy od dnia zainstalowania programu, a nie od dnia zakupu, więc mamy na instalacje i naukę tyle czasu ile nam potrzeba.

Drugie najczęstsze pytanie to ,, Ile czasu zajmuje taka instalacja? ” – Instalacja zajmuje od 4 do 6 minut ponieważ każdy telefon ma inne ustawienia i filmy trwają odpowiedni do telefonów np. Samsung z systemem Android 7 ( 4 minut ), Huawei z systemem Android 9 ( 6 minut ). Nie ma możliwości wydłużyć czasu instalacji, ponieważ robią Państwo wszystko tak jak jest opowiedziane i pokazane na filmie. Filmy testujemy na osobach które nie mają do czynienia na co dzień z telefonami więc naprawdę, każdy sobie poradzi z instalacją.

Aplikacja działa w tle i jest nie do wykrycia przez użytkownika telefonu.

Kolejny krok to logowanie na otrzymanym przez nas koncie z indywidualnym identyfikatorem i hasłem ( możliwość zmiany hasła przez klienta ).

 • Program namierzy lokalizację GPS bądź BTS
 • Poznasz historię wykonywanych połączeń
 • wiadomości sms, mms i e-mail
 • Zobaczysz historię przeglądanych stron www
  i wiele więcej…
 • Nasze oprogramowanie szpiegowskie ma funkcję przechwytywania wiadomości liniowych popularnych komunikatorów internetowych.

Co więcej! Aplikacja szpiegowska SPYONE ma wbudowany inteligenty system funkcji sms, dzięki którym aktywujesz daną funkcję nawet bez dostępy do internetu:

 • Za pomocą komendy “Cześć o której będziesz w domu?!” – włączysz internet w telefonie (komendy sms ustalasz indywidualnie)
 • “Hej, masz dzisiaj czas wieczorem?” – dzięki tej komendzie aktywujesz nagrywanie otoczenia przez określony czas.
  Możliwości są nieograniczone!

Podsumowując aplikacja do podsłuchu SpyOne w trzech opcjach ( BASIC, PREMIUM, ALL IN ONE  ) do wyboru to:

 • łatwa instalacja i szybka instalacja
 • intuicyjny panel online z indywidualnym identyfikatorem i hasłem dostępu
 • to mnóstwo funkcji (ponad 50+), które codziennie będą Cię zaskakiwać.
 • sprawna i pewna pomoc ze strony sprzedawcy.

Program do podsłuchu to doskonały sposób, żeby dowiedzieć się wszystkiego o kimś przez jego własny telefon.

Dla porównania:
 jeden dzień obserwacji detektywa kosztuje 1500 zł i nie gwarantuje rezultatów. Dzięki Naszemu podsłuchowi masz pewność, że dowiesz się wszystkiego w dużo szybszym czasie.

3 KROKI DO MONITOROWANIA TELEFONU Z APLIKACJĄ SPYONE

Kup licencję SpyONE

Wybierz odpowiedni pakiet SpyONE i dokonaj płatności on-line i sprawdź pocztę e-mail pod kontem instrukcji instalacji.

Zainstaluj aplikację na telefonie

Pobierz SpyONE i zainstaluj aplikacje na telefonie, który chcesz szpiegować.

Rozpocznij śledzenie

Teraz możesz zalogować się do panelu on-line, by rozpocząć monitorowanie połączeń, SMS-ów, lokalizacji GPS, aplikacji i innych czynności wykonywanych na telefonie.

Przeznaczenie programu.

Program przygotowany jest dla firm i osób prywatnych, które chcą monitorować własny sprzęt komputerowy lub telefon typu smartphone. Program dedykowany jest dla:

 • rodziców i opiekunów chcących mieć własne dzieci i wykorzystywane przez nie komputery, smartfony oraz tablety pod stałą obserwacją rodzicielską
 • osób, które chcą mieć wgląd w sposób wykorzystywania własnego sprzętu
 • osób, które chcą mieć historię i archiwizację informacji dotyczących wykorzystywania przez nich danych urządzeń
 • monitoring komputerów, smartfonów oraz tabletów w firmie wymaga poinformowania pracowników o tym fakcie.

Kwestie prawne i odpowiedzialność. Niewłaściwe użytkowanie programu może naruszać prawo Art. 265, 266, 267 i 268 oraz 269b Kodeksu Karnego.

Sprzedawca, dystrybutor i producent nie ponoszą odpowiedzialności za niewłaściwe lub niezgodne z prawem wykorzystywanie programów.
Zabronione jest używanie programów na większej ilości stanowisk niż ilość wykupionych licencji.
Programy nie mogą być użyte do łamania prawa.
Programy nie naruszają warunków licencyjnych innego oprogramowania.

 

 • UWAGA: Przed zakupem przeczytaj uważnie informacje dotyczące oprogramowania, warunki licencyjne dostępne na naszej stronie gdyż po zakupie nie będzie możliwości zwrotu! 
  Oprogramowanie zakupione osobno lub  wraz z telefonem nie podlega możliwości zwrotu!
    Nie podlegają prawu zwrotu  aplikacje mobilne oprogramowanie do telefonu, programy komputerowe,  i inne oprogramowanie wysyłane elektronicznie, oraz usługi wykonane na specjalne zamówienie klienta.Zgodnie z ustawą Prawa Polskiego, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką.  Regulacja Prawna Prawa Polskiego  Dz.U.2017.0.683 t.j. – art. 38  Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.  Zgodnie z art. 38 pkt 13 konsumentowi nie przysługuje prawo do zwrotu treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym.

Android System

Aplikacja jest dedykowana na system Android i działa prawidłowo na wszystkich jej wersjach

Dostęp do telefonu

Aplikację należy ręcznie zainstalować na urządzeniu, które chcemy monitorować.
Niezbędny jest dostęp do telefonu.

Instalacja

Instalacja trwa niecałe 6 minut i polega na kilku kliknięciach dalej. Dostęp do Panelu Online uzyskują Państwo po instalacji oprogramowania na danym urządzeniu