Pierwsze kroki z aplikacją SpyONE

 1. Aplikacje do kontroli i podsłuchu SpyONE należy zainstalować na urządzeniu które chcemy kontrolować. Nie ma możliwości zdalnej instalacji programu.
 2. Po zakupie na e-mail z zamówienia wysyłamy filmy instruktażowe które krok po kroku pokazują jak prawidłowo zainstalować aplikację. Czas instalacji to realnie ok. 3- 6minut ( jeśli ktoś nie chce się uczyć z filmów i będzie robił to razem z instrukcją czas to maksymalnie 10miniut). Prosimy nie kupować aplikacji na ostatnią chwilę, ponieważ zapoznanie się z instrukcją wymaga ok 20minut.
 3. Kupując aplikację przez opcje Przelewy24 / Karta płatnicza otrzymują Państwo od razu po zakupie instrukcje na e-mail wskazany w zamówieniu. Nie wysyłamy niczego na adres podany w zamówieniu.
 4. Aplikacja po zainstalowaniu przesyła wszystkie informacje na specjalny serwer który utworzy się po zainstalowaniu SpyONE. Do serwera będzie można przejść przez swojego e-mail, dzięki czemu mamy bezpieczeństwo przechowywania danych. Nikt inny oprócz osoby instalującej program nie jest w stanie wejść na serwer.
 5. Czas licencji liczony jest dopiero od momentu zainstalowania aplikacji. Na zainstalowanie jej jest nieograniczony czas, więc najlepiej dobrze się przygotować do instalacji i zainstalować ją w chwili kiedy mamy pełny dostęp do telefonu z zapasem czasu.
 6. Licencje można przedłużać w dowolnej chwili bez konieczności dostępu do urządzania. Możliwe jest wykupienie licencji 2-dniowej, po czym przedłużyć ją o kolejny okres.
 7. Aplikacja SpyONE działa prawidłowo na systemie android 4 – 14 – z funkcjami programu można zapoznać się TUTAJ
 8. Aplikacja SpyONE działa tylko i wyłączenie na telefonach z systemem Android  SpyONE nie działa na iPhone.
 9. Aplikacja SpyONE działa na całym świecie. Niezależnie gdzie znajduje się urządzenie SpyONE będzie przesyłało dane na serwer.
 10. Proszę pamiętać, że nie ma możliwości zwrotu programu ponieważ licencje generowane są automatycznie i przypisywane na stałe do e-mail z zakupu.  Jeśli nie jesteś pewny, czy zainstalujesz program nie kupuj. Program można wykorzystać w każdej chwili nie ma daty ważności. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić czy program został aktywowany czy nie.
 11. Jeśli mają jakieś dodatkowe zapytania prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, lub komunikator internetowy.

Dlaczego wybrać aplikację SpyONE

Kontrola dzieci

Podsłuch na telefon SpyONE to aplikacja pozwalająca w pełni kontrolować telefon.
Doskonale sprawdza się, przy kontroli dziecka. Jeśli masz podejrzenia, że Twoje dziecko zażywa narkotyki, przebywa z nieodpowiednimi ludźmi, bądź chcesz wiedzieć gdzie się znajduje, gdy nie wraca prosto do domu. Podsłuch na telefon SpyONE jest idealnym rozwiązaniem.

Zdrada

Masz podejrzenia, że Twój partner prowadzi podwójne życie? Wraca późno do domu i pachnie nieswoimi perfumami? Możesz być pewny/a, że coś jest na rzeczy.
SpyONE to narzędzie, które pozwoli Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację na telefonie partnera, a wszystkie informacje z telefonu będą przekazywane na Twój panel online. Nie daj się oszukiwać. Podsłuch na telefon SpyONE , to niezawodne narzędzie, które jako jedyne na świecie działa bez zarzutów na telefonach z system Android

Oszustwo w biznesie

Jeśli Twoje obroty nie są adekwatne do stanu faktycznego w Twojej firmie, powinieneś sprawdzić źródło problemu.
Najlepszym rozwiązaniem jest założenie podsłuchu na telefon swoim pracownikom. Dowiesz się na jaki temat rozmawiają używając służbowego telefonu, zobaczysz wszystkie wiadomości sms, jakie wysyłają, a także sprawdzisz dokładną lokalizację, aktualnego miejsca pobytu.

SpyONE All in One

To profesjonalne oprogramowanie przeznaczone do kontroli telefonu, program łączy ze sobą WSZYSTKIE możliwe funkcje do monitorowania telefonu komórkowego. Dzięki temu oprogramowaniu jesteśmy w stanie widzieć i słyszeć wszystko dookoła telefonu, a nawet mieć bezpośredni dostęp do niego poprzez możliwość przeglądania danych w pamięci telefonu jak i widzieć obraz wyświetlany na żywo z jego ekranu, jesteśmy w stanie zareagować w każdej sytuacji. ...