Monitoring komputera

Oprogramowanie szpiegowskie na system operacyjny Windows oraz na iOS MacBook / iMac

KUP TERAZ 1000 zł / 31 dniKUP TERAZ 2200 zł / 92 dniKUP TERAZ 4000 zł / 182 dni
Oprogramowanie dla systemu Windows 7,8,10 oraz Vista. Niezawodny, dyskretny, z ogromną ilością funkcji. Dzięki aplikacji zweryfikujesz wierność swojego partnera.
SpyOne Windows PRO
Pakiet dla systemu Windows
Niewidoczna ikona aplikacji
Keylogger – wszystkie naciśnięte klawisze zostaną przechwycone. Daje to możliwość poznania haseł do portali społecznościowych, maili, kont bankowych
Podsłuch na żywo – możliwe jest włączenie zdalne mikrofonu oraz słuchanie wszystkiego co dzieje się w około komputera.
Podgląd z kamery na żywo – możliwe jest włączenie zdalne kamery oraz słuchanie jak i oglądanie wszystkiego co dzieje się w około komputera.
Zrzuty ekranu – możliwe jest wykonanie zrzutu ekranu, dzięki czemu zobaczymy co obecnie jest uruchomione na ekranie komputera.
Włączenie ekranu na żywo– możliwe jest włączenie ekranu na żywo, dzięki czemu zobaczymy co obecnie jest uruchomione na ekranie komputera.
Śledzenie komunikatorów – możliwe jest śledzenie komunikatorów internetowych np. messenger, facebook, whatsapp , skype orazy wszystkich innych które będą zainstalowane na urządzeniu.
Zapis stron internetowych – oprogramowanie zapisuje przeglądanie strony internetowe. Historia przeglądarki – Google Chrome / Mozilla Firefox /
Schowek – ta opcja daje możliwość przeglądania skopiowanych informacji przez użytkownika komputera.
Zdalnie usuń aplikację – możliwe jest zdalne usunięcie programu.
Restart urządzenia – możliwy jest restart urządzenia zdalnie z poziomu panelu administracyjnego.
POBIERANIE ZAPISANYCH HASEŁ Z PRZEGLĄDAREK INTERNETOWYCH

KUP TERAZ 4000 zł / 365 dniKUP TERAZ 2500 zł / 182 dniKUP TERAZ 1600 zł / 92 dniKUP TERAZ 1000 zł / 31 dniKUP TERAZ 500 zł / 15 dni
Oprogramowanie na MacBook / iMac. Niezawodny, dyskretny, z ogromną ilością funkcji. Oprogramowanie działa na system iOS 10.10 i wyżej.
SpyOne MacBook
Pakiet iOS
NIEWIDOCZNA IKONA APLIKACJI
Keylogger – wszystkie naciśnięte klawisze zostaną przechwycone. Daje to możliwość poznania haseł do portali społecznościowych, maili, kont bankowych.
Podsłuch na żywo – możliwe jest włączenie zdalne mikrofonu oraz słuchanie wszystkiego co dzieje się w około MacBooka.
Podgląd z kamery na żywo – możliwe jest włączenie zdalne kamery oraz słuchanie jak i oglądanie wszystkiego co dzieje się w około MacBooka.
Zrzuty ekranu – możliwe jest wykonanie zrzutu ekranu, dzięki czemu zobaczymy co obecnie jest uruchomione na ekranie MacBooka.
Zainstalowane aplikacje – możliwe jest przeglądanie aplikacji zainstalowanych na MacBook.
Śledzenie komunikatorów – możliwe jest śledzenie komunikatorów internetowych np. messenger, facebook, whatsapp , skype orazy wszystkich innych które będą zainstalowane na urządzeniu.
PODSŁUCH KOMUNIKATORÓW - messenger, whatsaap, telegram, imo, viber, skype, instagram, hike, kik, zalo, snaphat, weChat, tinder, hangout, line
Przeglądanie pamięci urządzenia – możliwe jest wejście na dysk MacBooka i przejrzenie jego zawartości.
Zapis stron internetowych – oprogramowanie zapisuje przeglądanie strony internetowe. Historia przeglądarki – Google Chrome / Mozilla Firefox / Safari
Schowek – ta opcja daje możliwość przeglądania skopiowanych informacji przez użytkownika MacBooka.
Zdalnie usuń aplikację – możliwe jest zdalne usunięcie programu.
Informacje o urządzeniu – wszelkie informacje z systemu iOS ( stan baterii, informacje o systemie, wolna przestrzeń na dysku, używana przestrzeń na dysku)
Restart urządzenia – możliwy jest restart urządzenia zdalnie z poziomu panelu administracyjnego.

ZANIM DOKONASZ ZAKUPU POWINIENEŚ WIEDZIEĆ, ŻE:

System Windows / iOS

Aplikacja jest dedykowana na system Windows i działa prawidłowo na wszystkich jej wersjach oraz iOS od wersji 10.10

Dostęp do komputera

Oprogramowanie należy ręcznie zainstalować na urządzeniu, które chcemy monitorować.
Niezbędny jest dostęp do komputera.

Instalacja

Instalacja trwa niecałe 2 minuty i polega na kilku kliknięciach dalej. Dostęp do Panelu Online uzyskują Państwo po instalacji oprogramowania na danym urządzeniu

Natychmiastowa wysyłka

Po dokonaniu zakupu, wystarczy jedynie przesłać nam dowód wpłaty, a my wyślemy oprogramowanie na wskazanego przez Państwa e-mail, którego należy podać podczas zakupu.

Pomoc techniczna

Mamy świadomość, jak ważna jest nasza pomoc i wsparcie po zakupie aplikacji. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od 11:00 do 18:00.