Kontroluj telefon z aplikacją SpyONE

Jesteśmy liderem na rynku oprogramowania do podsłuchu telefonu komórkowego z systemem ANDROID. Nasze programy są sprawdzone po każdej aktualizacji systemu i pod kontem skanowania przez Google Play Protect - NIEWYKRYWALNE PRZEZ ANTYWIRUSY ORAZ SKANERY GOOGLE. Nasz zespół techników jest w stanie wyjaśnić Państwu wszystkie zagadnienia dotyczące podsłuchu telefonów. Przestrzegamy przed zakupem tanich programów, które są wykrywalne przez wbudowane skanery antywirusów w telefonach. Dla porównania 1 dzień pracy detektywa kosztuje ok 1500zł i nie gwarantuje efektów - Nasz program pozwoli Państwu na całkowitą kontrolę telefonu 24h na dobę.

Podsłuch telefonu

Wiadomości SMS, Połączenia, nasłuch otoczenia na żywo, widok z przedniej i tylej kamery wiele więcej

Lokalizacja GPS

Monitoruje aktualną lokalizacje telefonu GPS

Zdalna instalacja aplikacji

Jeśli nie czują się Państwo na siłach zainstalować program samodzielnie oferujemy możliwość umówienia się na instalację zdalną. Wystarczy, że Nasz konsultant połączy się przez specjalną aplikację z docelowym telefonem i zainstaluje oprogramowanie w ciągu 5 minut.

Komunikatory internetowe

Facebook, WhatsApp, Snapchat, Viber i inne komunikatory

Kamera i Nasłuch otoczenia na żywo

Podgląd z przedniej bądź tylnej kamery na żywo.

Instalacja NOCNA*

Instalacja w godzinach wieczornych. Jesteśmy w stanie pomóc w instalacji o dowolnej godzinie ( np. 2 w nocy ) po wcześniejszym umówieniu się na taką instalację. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

Zadzwoń teraz