Kontroluj telefon z aplikacją SpyONE

Jesteśmy liderem na rynku oprogramowania do podsłuchu telefonu komórkowego z systemem Android. Nasze programy, są sprawdzone po każdej aktualizacji systemu. Nie wykrywalne przez antywirusy oraz Google Play Protect. Nasz zespół, dołoży wszelkich starań, by wyjaśnić Państwu wszystkie zagadnienia związane z podsłuchem telefonu. Przestrzegamy, przed zakupem tanich programów do podsłuchu telefonu. Takie oprogramowania są wykrywane przez antywirusy i posiadają widoczną ikonę aplikacji. Aplikacja SpyONE pozwoli Państwu na pełną kontrolę telefonu 24h na dobę, bez względu na miejsce położenia.

Podsłuch telefonu

Wiadomości SMS, Połączenia, nasłuch otoczenia na żywo, podgląd ekranu telefonu na żywo i wiele więcej

Lokalizacja GPS

Monitoruje aktualną lokalizacje telefonu GPS

Zdalna instalacja aplikacji

Jeśli nie czują się Państwo na siłach zainstalować program samodzielnie, oferujemy możliwość pomocy w instalacji. Wystarczy, że Nasz specjalista połączy się przez aplikację TeamViewer z docelowym telefonem i zainstaluje oprogramowanie w ciągu 5 minut.

Komunikatory internetowe

Facebook, WhatsApp, Snapchat, Viber i inne komunikatory

Kamera i Nasłuch otoczenia na żywo

Podgląd z przedniej bądź tylnej kamery na żywo.

Instalacja NOCNA*

Instalacja w godzinach wieczornych. Istnieje możliwość pomocy w instalacji w godzinach nocnych (np. o 2 w nocy). Należy wcześniej poinformować nas o takim fakcie. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

Call Now ButtonZadzwoń teraz