Kontroluj telefon z aplikacją SpyONE

Jesteśmy liderem na rynku oprogramowania do podsłuchu telefonu komórkowego z systemem Android. Nasze programy, są sprawdzone po każdej aktualizacji systemu. Nie wykrywalne przez wbudowane antywirusy. Nasz zespół, dołoży wszelkich starań, by wyjaśnić Państwu wszystkie zagadnienia związane z podsłuchem telefonu. Przestrzegamy, przed zakupem tanich programów do podsłuchu telefonu. Takie oprogramowania są wykrywane przez antywirusy i posiadają widoczną ikonę aplikacji. Aplikacja SpyONE pozwoli Państwu na pełną kontrolę telefonu 24h na dobę, bez względu na miejsce położenia.

Kontrola telefonu

Wiadomości SMS, MMS, Połączenia, nasłuch otoczenia na żywo, nagrywanie otoczenia w wybranym czasie, podgląd ekranu telefonu na żywo i wiele więcej

Lokalizacja GPS

Monitoruje aktualną lokalizacje telefonu GPS oraz BTS

Pomoc w instalacj SpyONE

Jeśli nie czują się Państwo na siłach zainstalować program samodzielnie, oferujemy możliwość pomocy w instalacji. Należy w tym celu zainstalować aplikację TeamViewer ze Sklepu Play na docelowym telefonie. Zadzwonić do nas w godzinach 10 - 18 . Nasz specjalista połączy się z telefonem i dokona instalacji za Państwa.

Komunikatory internetowe

Facebook, Messenger, WhatsApp, Snapchat, Viber, TicTok, Telegram, Signal, Skype, Tinder i inne komunikatory

Kamera i Nasłuch otoczenia na żywo

Podgląd z przedniej bądź tylnej kamery na żywo. Nasłuch otoczenia oraz nagrywanie otoczenia w wybranym czasie

Instalacja NOCNA*

Instalacja w godzinach wieczornych. Istnieje możliwość pomocy w instalacji w godzinach nocnych (np. o 2 w nocy). Należy wcześniej poinformować nas o takim fakcie w godzinach 10-18 aby umówić się na instalacje. Opcja ta jest dodatkowo płatna.