POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

Wystarczy, że zainstalujesz program z filmiku w TELEFONIE NA KTÓRYM MA DZIAŁAĆ OPROGRAMOWANIA DO KONTROLI i skontaktujesz się z nami w celu aktywacji.

UWAGA!!! W czasie instalacji proszę wpisać swojeg e-mail

Podstawową rzeczą jest dostęp do telefonu, na którym będziemy wgrywali aplikacje SPYONE. Następnie pobieramy aplikację do śledzenia telefonu z podanego wcześniej przez naszą firmę adresu internetowego na danym telefonie, uruchamiamy program, instalujemy i po kilku chwilach intuicyjnej instalacji jesteśmy posiadaczami wiedzy, której nie da żadne inne urządzenie.
Aplikacja działa w tle i jest nie do wykrycia przez użytkownika telefonu.

Kolejny krok to logowanie na otrzymanym przez nas koncie SPYONE z indywidualnym identyfikatorem i hasłem (możliwość zmiany hasła przez klienta).  Sprawdzamy czy program jest aktywny (zielone kółeczko oznacza, że telefon osoby, która jest monitorowana jest podłączony do wifi bądź pobierania danych).

 • Program od razu namierzy lokalizację GPS bądź BTS
 • Poznasz historię wykonywanych połączeń
 • wiadomości sms, mms i e-mail
 • Zobaczysz historię przeglądanych stron www
  i wiele więcej…
 • Nasze oprogramowanie szpiegowskie ma funkcję przechwytywania wiadomości liniowych popularnych komunikatorów internetowych.

Co więcej! Aplikacja szpiegowska SPYONE ma wbudowany inteligenty system funkcji sms, dzięki którym aktywujesz daną funkcję nawet bez dostępy do internetu:

 • Za pomocą komendy „Cześć o której będziesz w domu?!” – włączysz internet w telefonie (komendy sms ustalasz indywidualnie)
 • „Hej, masz dzisiaj czas wieczorem?” – dzięki tej komendzie aktywujesz nagrywanie otoczenia przez określony czas.
  Możliwości są nieograniczone!

Android System

Aplikacja jest dedykowana na system Android i działa prawidłowo na wszystkich jej wersjach

Dostęp do telefonu

Aplikację należy ręcznie zainstalować na urządzeniu, które chcemy monitorować.
Niezbędny jest dostęp do telefonu.

Instalacja

Instalacja trwa niecałe 2 minuty i polega na kilku kliknięciach dalej. Dostęp do Panelu Online uzyskują Państwo po instalacji oprogramowania na danym urządzeniu